Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Warsztat blacharsko-lakierniczy do X-a w Warszawie


RysiekD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów!

 

Który warsztat w Warszawie polecacie? Mam do naprawy i pomalowania prawe przednie drzwi po lekkiej kolizji. Zależy mi na solidnym wykonaniu, naprawę chcę sfinansować ze swojego AC.

 

Ze wstępnego rozpoznania znalazłem:

 

Nissan-Odyssey na Jagiellońskiej

 

oraz    http://www.sztukalakierowania.pl/naprawy-blacharsko-lakiernicze-nadwozi-nissan-warszawa

 

Bardzo proszę o sugestie. 

 

Pozdrawiam X-maniaków!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Jagielońskiej malowano mi klapę bagażnika 3 lata temu (problemy z rdzą w naszych xach) na razie wszystko jest ok

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na Jagielońskiej w 2008 roku wymieniali przednią szybę,po jakimś czasie woda i rdza lała mi się do środka auta,poprawiałem już gdzie indziej....dziwne  że, serwis autoryzowany nie potrafił poprawnie tego wykonać.

U mnie  mają czerwoną kartkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów!

 

Kierując się dobrymi opiniami na forum Nissana wybrałem warsztat w Chotomowie:

 

http://www.autochotomow.pl/index.php/home

 

Z naprawy jestem bardzo zadowolony. Samochód wstawiłem rano w poniedziałek i we wtorek po południu był gotowy do odbioru. Pan Wojciech ma właściwe podejście do klienta, wyjaśnia sprawy techniczne no i przede wszystkim efekt naprawy jest dla mnie rewelacyjny, warsztat wykazał duży profesjonalizm. Naprawa została przeprowadzona w ramach mojego AC z wykorzystaniem nowych części (drzwi, listwy itp.). Wszystkie formalności z ubezpieczycielem załatwił Pan Wojciech.

 

Poglądowo załączam zdjęcia samochodu przed i po naprawie.   

 

post-22202-0-17005000-1383160684_thumb.jpg

 

post-22202-0-80029000-1383160727_thumb.jpg

 

post-22202-0-39987400-1383160834_thumb.jpg

 

post-22202-0-58887600-1383160885_thumb.jpg

 

Polecam wszystkim tę firmę!

 

Pozdrawiam X-maniaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...