Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Przywrócenie faktycznego stanu licznika


gancar01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość ;)

 

Od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Primery.

I mam pytanie ponieważ na liczniku jest już 70tys km przebiegu.
Wiadomo że 16'sto letnie auto nie będzie posiadało takiego przebiegu. I stąd mam pytanie czy istnieje możliwość przywrócenia faktycznego stanu licznika ? 

Samochodzik kupiłem ze względu na stan auta. Silniczek to poprostu zegareczek :) wnętrze jak i buda w stanie idealnym.

Proszę o pomoc :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że może mieć ;P

Znam takie przypadki ;)

Mój poprzedni 12 letni wzięty od rodziny miał 60k ;P

Najczęściej takie auta są z Salonu PL, kupowane na kilkunastoletni kredyt dla przeciętnych rodzin, które dbają o auta, po prostu inwestują w swoje bezpieczeństwo i bezawaryjną eksploatację.

Nie sądzę żeby ktoś cofał licznik aż tak, to było by nie logiczne patrząc na zużycie elementów i nie mówię tylko o wnętrzu.

Wszystko da się sprawdzić w każdym dowolnym punkcie cofania liczników, u dobrego elektronika, w każdej firmie zajmującej się chipami i innych ogłaszających się na forach speców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moja primerka została sprowadzona z holandii 6 lat temu i przez te 6 lat użytkowała starsza pani od której zakupiłem autko.

Fakt faktem że moja mama ma Renault thalie i posiadamy ją od nowości i ma troszkę ponad 50tys przebiegu i kierownica jest z podobnym stanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Pewnie że się da :)

Ale po co ;)
Ciesz się że masz 70k przebiegu i nie bierz tego za bardzo bo jak będziesz sprzedawał to i tak nikt nie uwierzy że masz np 160k.
Zostaw jak jest-to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...