Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odbój górnego wachacza Terrano I


lotti

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, poszukuję informacji na temat odboju gumowego górnego wachacza w Terrano I , czy ktoś gdzie można coś takiego nabyć oprócz servisu lub czym zastąpić , jedyne co znalazłem i podobnie wygląda to odbój gumowy wachacza przedniego D22 za 41,13zł szt. Z góry dziękuję za pomoc

post-69161-0-32177700-1383997760_thumb.jpg

post-69161-0-23303400-1383997764_thumb.jpg

post-69161-0-62332500-1383997766_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wolał bym go posiadać ,bo być może jest to zbiegiem okoliczności ale ten wachacz gdzie tego brakowało odkręcił się lub też po odkręceniu wyrwał to "coś"... jednak wolał bym coś tam do odbijania założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo go podniosłeś pewnie ...i za dużo podkładek jest pod sworzniem, ewent. gwint zerwany w ramie lub śruba z nieodpowiednim skokiem gwintu - to są przyczyny , odkąd mam auto nie było w nim żadnego odboju i nic takiego się nie zadziało 

zmierz ile te podkładki razem mają grubości i skontaktuj się z Hughiem, on ci wytłumaczy w czym rzecz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zakupiłem odboje od malucha 6zl/1szt, muszę je odpowiednie ściąć i powinno być ok. Za orginała w aso powiedzial mi 200zl!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...