Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

x t30 w katalogu motoru - sama nieprawda!


karibox1

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dowiedzieć się od autora tych "bredni" , w czym przejawia sie ta awaryjność silników diesla. Uważam, że Xtrail jeśli chodzi o awaryjność nie odbiega od normy. Znam wiele "droższych" marek, których samochody psują sie nonstop. A wszystko zależy tez od stopnia: dbałości o sprzęt i zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Chłopaki spokojnie.
Ja już dawno sie przekonałem że w Polsce pisma trkatują wszelkiego rodzaju pojazdy jak kmioty i jeżdżące złomy. Wszystko jest blee prócz...

koncerny VAG. Mimo że auta VW group sa coraz bardziej awaryjne to wciąż pismaki traktują je jak wzór do naśladowania i jako jedyne słuszne auto.
Taka mentalność. Poczytajcie na forach co się sądzi o autach grupy PSA,Alfa Romeo czy własnie nissan.
Taka już jest sytuacja w Polsce.
Jak będę miał to podrzuce wersję Holenderskiego czegoś jak Auto Świat. Tam jest rzetelnie powiedziane co i jak a nie jak u nas.

Dlatego ja nie czytam nigdy tego, jak już to nowości a że tego jest ok 5 stron więc stoję przy koszu z gazetami,przeczytam co chce i odkładam bo szkoda wykłądac siano na gazete gdzie i tak pisze- CHWALMY VAG'a  !!!
Gros ludzi np nie miało nigdy nie wspólnego z PSA a mimo to jęczą że to złom francuski i nadaje sie do wożenia wyperfumowanych lalek na salony mody. 
A ja mówie nie bo miałem w rodzinie 3 i żaden nie był taki.
NAwet nowy C4 Grand z FAP'em i dwumasem jest ok.
Trzeba umieć się obchodzić z autem ot co cała filozofia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje AŚ od 1995 roku i w 80% wygrywały tam vweje. Do tego zawsze jak opisywany jest golf to w nagłówkach jest czy król da się pokonać lub czy japońce zdetronizują króla? A jaki to król jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hehehe....sprzęgło się szybko zużywa, ja mam zrobione 250 tyś i nigdy nie miałem z nim problemu, w mieście prowadzi się lepiej jak samochód osobowy, awaryjność!? jaka awaryjność? wymieniłem łożysko w tylnym kole po 200 tyś i amorki z przodu (były jeszcze oryginalne) z tyłu nie wymieniałem :D bo są dobre....awaryjność :D ...koleżanka miała VW Tuareg i po 6 mc oddała do VW gdyż non stop się psuł nawet lawety po niego jeździły gdyż stawał na autostradzie...nowe VW z salonu...i ktoś ma czelność pisać coś takiego o naszym Nissanie...5 Gear opisał go po testach jako najlepszy samochód w tym segmencie ...

Ten artykuł świadczy tylko o poziomie polskiej prasy motoryzacyjnej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hehehe....sprzęgło się szybko zużywa, ja mam zrobione 250 tyś i nigdy nie miałem z nim problemu, w mieście prowadzi się lepiej jak samochód osobowy, awaryjność!? jaka awaryjność? wymieniłem łożysko w tylnym kole po 200 tyś i amorki z przodu (były jeszcze oryginalne) z tyłu nie wymieniałem :D bo są dobre....awaryjność :D ...koleżanka miała VW Tuareg i po 6 mc oddała do VW gdyż non stop się psuł nawet lawety po niego jeździły gdyż stawał na autostradzie...nowe VW z salonu...i ktoś ma czelność pisać coś takiego o naszym Nissanie...5 Gear opisał go po testach jako najlepszy samochód w tym segmencie ...

Ten artykuł świadczy tylko o poziomie polskiej prasy motoryzacyjnej !!!

nie jest to niestety polska już prasa, nawet motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...