Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

na allegro jest duża kratka do t31


karibox1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kratę u siebie w T30. Nieco zmniejsza bagażnik, ale ubezpieczenie dużo tańsze ;)

a jak to wpływa na ubezpieczenie? oc tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem "kratka dla auta osobowego".

Mój X-Trail jest osobówką :) ma kratkę (i komplet siedzeń) i jest zarejestrowany jako "ciężarowy" (4 osoby).

Poza tym niczym nie różni się od zwykłego X'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ale jak mam kratkę ale mam osobowy to nie jest ciężarówka tylko osobowy z kratką bez żadnych wpisów w dowodzie.


czyli mamy takie same auta tylko mój nie jest rejestrowany jako ciężarowy i tym samym nie moge liczyć na preferencje ubez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem wiosną, żeby zapakować się po dach i zachować bezpieczeństwo osób na tylnej kanapie. Nie było kratek na allegro, wybrałem opcję z siatką - gotowa jako przegroda pionowa, oraz zaprojektowana przeze mnie i wykonana przez producenta podwieszana pod sufit bagażnika (pozioma, dociskająca np. kurtki, polary do sufitu - zaczepy w T31 układają siatkę w kształt trapezu). Zdało egzamin, siatka trzyma i czułem się bezpieczniej :-) , nie wiem jak się zachowa przy nagłym hamowaniu czy odpukać czołówce, czy wytrzyma ciężar - oby nigdy do tego nie doszło. Na pewno metalowa to czołgowe rozwiązanie, 250 to tanio nie jest ale wytrzymałość gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...