Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sprzęgiełka


haczepsu

Rekomendowane odpowiedzi

jak wczesniej pisałem to moje sprzęgiełka bez żadnych objawów przestały działać , wymontowałem

 jedno było w nim pełno dość płynnego smaru , mam zamiar go usunąć i sprubować je reanimować

 tak jak udało sie to w opisanym  na forum poście , ale ma kilka pytan do bardziej obeznanych

 z tym problemem , dołaczyłem zdjęcia moich  ,,BREAK,, i co onich sądzicie czy sa już zmielone

 czy jest jeszcze szansa na ich uratowanie , następnie gdzie konkretnie dać smar bo wiem ze na

 BREAK nie , czy głowiczkę tam gdzie są wpusty też wymyc cały smar i w jednym poscie kolega

  opisywał ze sprzęgiełka miał cały czas zapięte i nieszło ich rospiać a jak je rozebrał okazało sie ze

  nie było tam wogle BREAK czyli jak sie usunie te pierscienie to napedy będą zapięte ? Proszę

  o pomoc bo idzie zima i napęd będzie potrzebny a nowe trochę kosztują .

 Próbuje załączyc zdjęcie ale niestety nie mogę jeszcze tego nie robiłem jak możecie mi podpowiedzieć jak to zrobic to dołącze zdjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wątek z przypiętymi serwisówkami, tam wybierz rozdział z napędami fa.pdf i będziesz miał wszystko dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...