Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11GT] Amortyzatory przód


Lobo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, skonczył mi sie amor z przodu z prawej strony, wiec przymierzam sie do wymiany.

Oczywiscie wymienie oba.

 

Moje pytanie, jakie?

Cena ma tez znaczenie.

Co Wy na:http://allegro.pl/show_item.php?item=3684079580&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

nie wymienialem nigdy amortyzatorow wiec nie wiem czym sie kierowac. Ceny sa rozne.

Jak rozpoznac np ze te monroe to orginaly?

Pisze w opisie ze sa gazowo-olejowe, w podobnej cenie sa kyb gazowe. z tego co wiem gazowo-olejowe podobno leszejsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

odswieże zapytanie.

 

Czy do P11 GT sa takie same amorky jak do P11 zwykłej?

 

tylko potrzebuje pewnej informacji.


chodzi mi o przednia os. tylne wymienilem 2 miesiace temmu na KYB dedykowane do GT.

 

Przod tylko Monroe chyba i Bilstein rozroznia GT od zwyklej wedlug katalogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem P10 z zawiechą jakąś modzoną

jak i zwykłe P11 SR20 .

 

porównywanie jest tak żę przodu nie dało się specjalnie ugiąć w jednym i drugim P10 na sportowym zawieszeniu z tyłu się specjalnie nie uginała

 

ja z KYB byłem zadowolony jak sam montujesz to zawsze wciskaj kilkukrotnie amora na maksa przed założeniem .

 

przód jest dociążony wiec może takie same

 

 

Monroe to już kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu wciskac kilka razy na maksa? znaczy wykonac kilka pełnych skokow amorka?


Dowiedzial sie tyle ze jesli chodzi o sama konstrukcje wewnetrza amorka ten detykowany do GT sie rozni. Ma zastosowane inne rozwiazania techniczne-podejrzewam ze chodzi o Twardosc. Sa identyczne ze zwykla p11 montazowo-pasuja.

 

Zamowilem KYB. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...