Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

na co zwrocic uwage przy zakupie k11


jacek22

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy chcialby kupic male auto z malym silniczkiem bo ubezpieczenie na siebie i mlody wiek do 4tys z oplatami

i wlasnie na co zwrocic uwage przy kupnie micry k11 

jak sprawa wyglada z tym rozrzadem na lancuchu spalanie i czy wogole sie oplaca brac micre jako pierwsze auto  

rocznie moze zrobi z 10tys km.

albo jakies inne propozycje co do modelu auta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza na progach, rdza pod gumami drzwi, rozrząd czy nie dzwoni, choć mój dzwoni i już tak jeździ 4 lata, rdza na belce pod chłodnicą, rdza pod gumami bagażnika na karoserii, czy nie gaśnie i nie szarpie na ciepłym silniku (naprawa banalna, poprawia się luty przy przepustnicy a można dzięki wykryciu tej usterki utargować coś z ceny), rdza na belce tylnego zawieszenia.

 

Ogólnie, też warto się przygotować na wymianę sprzęgła. Moja się o to prosiła od dnia zakupu, ale jeździła na zużytym sprzęgle po mieście jeszcze 3 lata po zakupie. Ratowałem się podciąganiem linki, ale w końcu i to przestało działać i docisk siadło kompletnie.

 

Micra fajne autko. Do miasta, do parkowania. Mam Primerę P12 kombi, ale jak jadę w weekend na zakupy do miasta - biorę od żony Micrę :-) Ona taka wszędzie-wciskalna jest.

 

Osobiście polecam wersje z silnikami innymi niż 1.0 ale skoro koszt ubezpieczenia ma mieć znaczący wpływ na decyzję o zakupie, to trzeba odpuścić sobie jednostki o mocy 80 KM i zadowolić się tymi 50-55 KM. Niemniej, różnica jest piorunująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...