Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem ze spryskiwaczami w P11


halucynek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie dawno kupiłem Primerę P11 z 98 roku. Wersja wyposażenia: SE, poj. silnika to 2.0 l

Mam na wyposażeniu m.in. spryskiwacze przednich lamp. I tu pojawia się problem gdyż poprzedni właściciel twierdził że one działają tylko je odłączył bo szybko kończył się płyn w zbiorniczku od spryskiwaczy. Kiedy ja próbowałem je podłączyć kostka nie powiem była zabezpieczona przed zabrudzeniem tylko że po podłączeniu  wszystkiego niestety płyn nie leciał, a wycieraczki na lampach też się w ogóle nie ruszyły. Czy ktoś mógł by coś poradzić ?? Przewody są drożne bo można zassać płyn ustami.

 

Jeśli podobny temat istnieje to prosił bym medatora o przeniesienie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś zapalone światła? Te spryskiwacze działają chyba tylko wtedy kiedy palą się światła mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak próbowałem i tak i tak niestety bez rezultatu. Było słychać że pompka działa lecz z tego co na forum przeczytałem okazało się że są dwie pompki, jedna od spryskiwaczy przedniej szyby, druga waśnie od lamp. Może po prostu padła i dlatego odłączył. Ale z kolei wycieraczki powinny pracować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz światła mijania i przytrzymaj dłużej spryskiwanie - zobacz co się stanie. Sprawdź również kostki od silniczków wycieraczek lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz światła mijania i przytrzymaj dłużej spryskiwanie - zobacz co się stanie. Sprawdź również kostki od silniczków wycieraczek lamp.

A gdzie szukać tych kostek ? Tą od spryskiwaczy znalazłem za osłoną plastikową od nadkola a tych nigdzie nie było widać :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kostki powinny być przy silnikach. Sprawdź jeszcze bezpieczniki może akurat ten od wycieraczek na lampach poleciał. Oznaczenia nie znam, ale jakbyś podesłał fotkę klapki bezpieczników z rozpiską to bym Ci powiedział który to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej skrzynki z kabiny czy tych z pod maski ? 

Czyli chyba będzie trzeba zdjąć zderzak bo niewiele tam miejsca jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...