Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zaciecie zamku od baku micra k11


dejavu94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz mam problem podjechalem dzis na stacje benzynowa i chcialem zatakowac a tu... nie moge wlozyc kluczyka do baku

wogole nie wchodzi a nawet nie chce wejsc normalnie odpalam nim auto i zamykam drzwi. Sa mrozy i mozliwe ze zamarzlo? jak to teraz naprawic lub jak otworzyc bez kluczyka??? Z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj w domu suszarką i jakoś na oliwić czymś typu wd40  albo odmrażaczem do zamków.

Ja do siebie nie mogłem wejść do środka i kupiłem środek do zamków też taka mała buteleczka jak odmrażacze firmy Ravenol .

Wydaje mi się inny i lepszy od tych co są a kosztuje 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj w domu suszarką i jakoś na oliwić czymś typu wd40 

 

Co Wy macie z tym WD-40...? WD-40 nie smaruje. Wypiera wilgoć, ale tutaj zamarzniętej wilgoci nie wyprze. Wypłukuje wszystko, włącznie z olejem i smarami, więc jakie to oliwienie przy jego użyciu.

 

Grzej zamek i tyle. Albo sam klucz. Czasem i to pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takie mrozy warto zabezpieczyć się w malutki pojemniczek odmrażaxza do zamków i nosić go w kieszeni .... bo nie zawsze mamy suszarkę przy sobie ;-)

Wiem z własnej autopsji..... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z własnej autopsji..... ;-)

 

A masło jest maślane. Autopsja jest z definicji własna. A fakty są zawsze autentyczne.

To tak w ramach OT w kierunku lingwistyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle... nie wiedziałam, że tak wnikliwie ocenia się tutaj wpisy .... tym bardziej jeśli zakończone są " buźką z przymrużonym oczkiem" .... Poruszając się po forum spotykam czasem tak rażące błędy ortograficzne .... lecz nie wytykam ich ....

Autopsja czyli obserwacja własna , naocznie stwierdzenie czegoś . TAK ma Pan rację..... masło myślane w moim wpisie .

Kto nieomylny , niechaj pierwszy...... a zresztą - to nie miejsce na przepychanki. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poruszając się po forum (nie tylko tym) często się to spotyka. Można powiedzieć że jestem przewrażliwiony, ale czasem są sytuacje (ta oczywiście do nich nie należała) że opisy sytuacji jak się coś naprawia, albo jak usterkę zdiagnozować są tak napisane, że można tylko jeszcze bardziej popsuć. Czasem jeden przecinek robi różnicę.

 

Tak więc Pani Skyller - chciałem bardziej "zaczepić" niż przywołać do porządku. Przecież i moja wypowiedź była zakończona uśmiechniętym "żółtkiem" :)

 

P.S. Błędy ortograficzne zacząłem już odpuszczać, ale merytoryczne czasem mogą narobić bigosu (nie ten konkretny, jak wcześniej pisałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...