Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatyczny włącznik świateł


Qubuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma taki problem, bo w jego terrano jest takie coś i światełka włączają mu się automatycznie przy starcie teraz pytanie bo coś mu się posypało, jeżeli było to montowane fabrycznie to gdzie można tego szukać. Zawsze przy wyłączaniu silnika gasły światła, a tu psikus i zostały rozładowując aku. On ma tyrrana2 rok 99 2.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to u siebie, ale też nie wiem gdzie ten skrzat z włącznikiem się schował

no niby to to wygodne jest, bo nie da się zapomnieć włączyć świateł ..... ale z drugiej strony patrząc to gdybym chciał na (głuchego) dzika się zasadzić - klapa  :turned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet przegrzebałem serwisówkę i nie widzę tam lokalizacji tego modułu, ale ze wzglądu na dość spora liczbę połączeń do przełączników to obstawiam okolice deski ? może słupki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni właśc. tłumaczył mi ,że to "wersja skandynawska" ... czyli tak jakby fabrycznie to jest montowane ale czy to prawda, nie mam pojęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja skandynawska pełna posiada 2x aku, swiatła dzienne,webasto,grzałkę paliwa. Widziałem to u kolegi, który pracuje w Norwegii i jezdzi tak wyposażonym fabrycznie terrankiem zakupionym w Norwegii. Gdzie jest umieszczony przekażnik świateł dziennych to on nie wie; bo jeszcze w tym terranku nie grzebał, bo nie miał takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam 1-kę, benzynę, dlatego nie wiem czy mówił prawdę że to fabryczne, w każdym bądź razie światła nie zapalają się od razu po przekręceniu kluczyka ale dopiero gdy silnik zaskoczy, tak że nie sposób usłyszeć gdzie pyka przekaźnik

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ma być. Światła dzienne zapalają się z chwilą, gdy alternator zaczyna ładowanie. Szukaj przekaznika tak jak radzi Ci hugh_h. Ja mam dzienne zamontowane z "alledrogo"/taki jak pokazał dario88/ i przekażnik jest zamocowany przy przednim słupku z lewej strony za plastikiem. Te przekazniki nie "pykają" są bezgłośne.

Edytowane przez akara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

poprzedni właśc. tłumaczył mi ,że to "wersja skandynawska" ... czyli tak jakby fabrycznie to jest montowane ale czy to prawda, nie mam pojęcia?

Mam też wersję z dwoma akumulatorami no i u mnie po uruchomieniu silnika włacza się tylko jedno światło mijania, jak włączę ręcznie świecą normalnie. Nie wiesz co może być przyczyną?

Edytowane przez kafula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że problem będzie tkwił w przekaźniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zaczynają schody :unsure: . Na mój gust pewnie tam gdzie inne, ale lepiej niech się Terranowcy wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...