Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera p11 2.0 lpi vialle


milau4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich  mam pytanie do posiadaczy p11-tki z instalacją vialle ,ostatnio w w mojej primerce pojawił się problem jadąc na gazie auto co jakiś czas samo przełącza się na benzynę nie wiem gdzie szukać przyczyny a "serwisy"lpg słysząc o holenderskiej instalacji nawet nie chcą zajrzeć ,problem o tyle dziwny że nie zawsze się tak dzieje a i jeszcze jedno co prawda już się do tego przyzwyczaiłem ale wskaźnik ilości lpg pokazuje cały czas pelny zbiornik ??? dzięki z góry za podpowiedzi 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w n15 jakiś czas temu też tak się działo.

Kolega z forum doradził mi żebym zobaczył bezpiecznik przy kompie gazu ;)

I faktycznie był zaśniedziały ,wyczyściłem i było ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jutro to sprawdze


hmm  :( niestety nie odnalazłem nic co by przypominało komputer od instalacji były jakieś bezpieczniki zaraz za przełącznikiem lpg/benzyna ale były ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kompa przy podszybiu.Jest wtyczka żeby podpiąć komp zew i tam też miałem bezpiecznik.

 

Nie wiem jak z holenderskimi instalacjami i gdzie to może być.Chyba że coś innego może być przyczyną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pompa daje za niskie ciśnienie i komputer sam przełącza zasilanie na Pb?

U mnie też cały czas pokazuje pełny zbiornik. Kiedyś czytałem co może być tego przyczyną, niestety nie pamiętam zbyt dobrze. Coś mi się kojarzy, że podczas regeneracji można ździebko nie tak założyć pompę i pływak nie chodzi tak jak trzeba.

Dodatkowo nie odbija przy tankowaniu do pełna. Ale z tego co wiem, wczesne instalacje LPI tak miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...