Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra - zagłówki


mati113

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam Nissana Micra K11 1,5D 2001r. Jest to wersja najnowsza, czyli po wszystkich liftach. Niestety z tyłu kanapy nie ma zagłówków. Przed kupnem samochodu byliśmy na stacji i gościu mówił, że będę musiał dorobić, bo przeglądu nie przejdę. Zbliża się termin przeglądu i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy jeśli zagłówków nie ma od nowości, to mam obowiązek je wstawić? Nie ma tam żadnych dziur, ani śladów, które wskazują, że zagłówki kiedykolwiek tam były.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Nie wiem ile czasu ten samochód jest w PL i ciekawe jak sprzedający do tej pory robił przeglądy?

Najlepiej podjedź na jakąś stację /inną niż masz zamiar robić przegląd/ i tam się dowiesz prawdy na 100%.

Przychodzi mi jeszcze do głowy, iż gdy oglądałem na aukcjach Micry, to widziałem również sztuki bez tylnych zagłówków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód w Polsce od 2009r bodajże. Przeglądy wykonywane były u znajomego, który zawsze lał na te zagłówki, ale ile w tym prawdy, to nie wiem. Wiem, że domontowanie nowych, to koszt 300zł, a wiadomo, że zawsze te 300zł można wydać na coś rozsądniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...