Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

k12 rozrusznik kręci silnik nie zapala


micra mazury

Rekomendowane odpowiedzi

witam

moja micra 1,2 2003 rok po dłuszym postoju okło 3 miechów nie zapala i strzela w tłumik

silnik 1,2 +lpg sekwencja po tym postoju wymieniłem świece iskra  jest ,pompka paliwo podaje komputer nie pokazuje żadnych błędów ,pociściłem wszystkie masy ,kostka stacyjki sprawdzona , niewiem co jest silnik kręci zapala na 1-2 i gaśnie potrafi strzelić w tłumik

może ktoś to przerabiał bo ja niemam sił

pozdrawiam i zgóry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręć butlę od gazu, bo może go zalewa, trochę stał i może membrana w redku padła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,zresztą instalacja sekwencja ,

no i ??? to znaczy, że nie może przepuszczać gazu???????? a próbowałeś odpalić awaryjnie na LPG??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prubowałem bez skutku,dodam tylko ze raz odpaliła na placa ładnie pracowała cicho i równonie jak nagżała sie to przeżuciła na lpg ,  gasiłem i zapalałem i było ok :) ale rano niestety to samo i znowu nie pali ,jak może puszczać gaz jak elektro zawór trzyma jak jest przełączona na benzyne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak, wreszcie jest?? jak zapali to działa i po nocy jest źle?? czy jak??

 

 

,jak może puszczać gaz jak elektro zawór trzyma jak jest przełączona na benzyne?

 

a pomiędzy EZ a wtryskami to co jest?? powietrze czy gaz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiegos plaka tam psikasz ? czsami czujniki rozne tak maja, ze jak zimne a pozniej gorace to pokazuja co innego bo napisales, ze raz odpalila wtedy nie wyskoczyly bledy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...