Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup Nissan Micra 1,2 16V 65KM


micruś12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Planuje zakupić Nissana Micrę 1,2 16 65KM w benzynie interesuje mnie generacja od 2003r. Czy może ktoś z użytkowników tego auta coś o nim opowiedzieć. Jak się sprawuje w użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile pomogę, miałem taką nową z 2008 ale próbując silniki ja wybrałem silnik 1,2 ale 80 albo 85 KM, teraz nie pamiętam dokładnie. Silnik 65 KM wydawał mi się za słaby. Zrobiłem nią 100000 km bez żadnych problemów i o ile pamiętam wymieniane było tylko złącze elastyczne na wydechu, oczywiście prócz płynów ustrojowych. Ja nawet do czasu sprzedaży nie ruszałem kompletnie nic, zawieszenie, układ hamulcowy wszystko bez problemów. Jak znajdziesz fajny egzemplarz to powinien posłużyć. Rewelacja autko do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku mam K12 dokładnie z takim silnikiem, autko jest z 2009 roku. Jeździ się fajnie, jak dotychczas nie miałam z nią problemów. Jednak poza miastem faktycznie trochę mocy mogło by się przydać, w mieście nie jest to specjalnie zauważalnie, na drugim biegu ładnie się rozpędza, choć nie jest to rzecz jasna błyskawica :)

Świetne autko do parkowania, zwłaszcza na ciasnym podwórku :). Ogólnie polecam, ale jeśli masz możliwość kupienia z silnikiem 1,2 na 85 KM, weź taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

To autko ma być dla żony na zakupy a na dalsze podróże mam mocniejsze autko. Zastanawiam się tylko jak w nissanach jest z blacharką bo wiem ze np. mazdy miały słabą blachę podatną na korozje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z blachą jest bardzo dobrze,to auto w ogóle nie rdzewieje! Mamy 1.2 80KM 2005r nie garażowana - zero rdzy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...