Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odłączenie oryginalnego immo


Micron_90

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

chciałbym w moim "bolidzie" wywalić stacyjkę i zastąpić ją prostymi przełącznikami :P niestety oryginalny immo jest w kluczyku i sprawa się komplikuje.

robił ktoś taki zabieg usunięcia immo? ewentualnie może wiecie jak "zmostkować" immo żeby cały czas myślal, że właściwy kluczyk jest w stacyjce.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś o tym czytałem i było na pewno i nawet były fotki - jak, gdzie, z czym i tak dalej przelutować, mostkować w ECU.

Musisz szukać na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprosciej schowac stacyjke z kluczykiem i dodatkowo przelaczniki wmontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprosciej schowac stacyjke z kluczykiem i dodatkowo przelaczniki wmontować

 

Masz ciekawe rozwiązania a tym bardziej są one na pewno BARDZO ESTETYCZNE. To nie traktor, ani kombajn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nawet koledze nie o to chodzilo :D ale pod deska stacyjki nie bylo by widac ;) TAK czy NIEestetycznie

A Ty widziales jego micre ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nawet koledze nie o to chodzilo :D ale pod deska stacyjki nie bylo by widac ;) TAK czy NIEestetycznie

A Ty widziales jego micre ?

proste i fajne rozwiązanie, ale tak śrendio mi podchodzi :P jak już mam robić przełączniki to chce się stacyjki pozbyć.

To ma być estetyczne, ale w szczególny sposób :D zacznę od przekopania forum, jak nie znajdę opisu odłączenia immo to wtedy pomysle nad schowaniem stacyjki.

 

 

A moja Micra jest śliczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dała rade ,najbardziej podoba mi się ten unikatowy odbojnik na tylnej klapie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...