Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwny dźwięk...


Gonziur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

jakiś czas temu miałem małą kolizje. Facet wjechał mi w tył. Uderzając bardziej w prawą stronę. Auto wymagało wyciągnięcia. Dzisiaj odebrałem auto. Wszystko na pierwszy rzut oko pięknie. Szpary wyglądają jak przed wypadkiem, ale jest pewne "ale". A mianowicie jak wjadę w jakąś większą dziurę to słyszę straszny metaliczny dźwięk. Z tyłu. Z lewej strony. Co to może być???

Amortyzator się skrzywił podczas prostowania auta? Ktoś ma jakiś pomysł?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchyl filce w bagażniku.... zobacz jak wyglądają tam nadkola , czy jakiś spraw tam nie puścił .... Przyczyn takich odgłosów może być kilka...Ciężko zdiagnozować przez monitor ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas kolizji ucierpiało tylne zawieszenie?

 Z zawieszeniem było wszystko ok.

Wjechałem autem na kanał. Amortyzator wyskoczył z górnego mocowania lub jest pęknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z zawieszeniem było wszystko ok.

Wjechałem autem na kanał. Amortyzator wyskoczył z górnego mocowania lub jest pęknięty.

 

Takie poważne uszkodzenie nie bierze się z niczego. Amortyzator sam z siebie nie pęka, musiało dojść do uszkodzenia podczas lub z powodu kolizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u znajomego mechanika i stwierdził, że amortyzator jest dobry. Uważa ,że wyskoczył ponieważ to gumowe mocowanie się rozerwało i wystarczy wymienić je na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...