Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p10] - światła przód


bogdi

Rekomendowane odpowiedzi

no i padło na moje auto, czyli - tracę światła w czasie jazdy (przód mijania), ale wystarczy przekręcić wyłącznik, czyli wyłącz - włącz i jest wielka szansa jazdy widząc coś przed sobą :), oczywiści do następnego sano-wyłączenia, przypuszczam, że pada wyłącznik świateł (ponoć ten typ tak ma?), cena nowego powala (600zł), pozostaje aledrogo i  moje pytanko, potrzebuję coś takiego i czy jeśli kupię taki zestaw, to czy można z niego wysunąć tylko ten wyłącznik i będzie pasował pod mocowanie i styki ? - czy to inna wersja ?post-43908-0-26439800-1394922656_thumb.jpgpost-43908-0-94375300-1394922757_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdi - możesz kupić zarówno komplet jak i jedną stronę tylko do świateł. Całość trzyma się na dwóch śrubkach. Mogę Ci zregenerować włącznik, ale to rozwiązanie na krótką metę - pół roku lub 2 lata. Zależy od intensywności używania.

 

Odezwij się na PW :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też naprawiam te włączniki . Jeśli tylko nic nie połamane , samą cyną krótka meta ale można wstawić srebrne ścieżki tylko troche zabawy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że chciałem go rozebrać, ale ktoś już to robił przede mną i go po prostu skleił :(, bo był już urwane jedno mocowanie), dodatkowo przeciągnięty jest kabel pomiędzy lampami, czyli wcześniej już dał znać o sobie, dlatego będę musiał kupić - czyli można kupić tą "całość" i potrzebny sobie wysunąć ten potrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś już to rzeźbił. Ale da radę powrócić do oryginału :] Jak coś to daj na PW, pomogę :D

Tak, możesz kupić całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...