Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LP koło tarcie blachy


arko94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wystepuje u mnie nastepujacy problem, gdy skrecam w lewo( czsami jak jade prosto) jest ocieranie tak jakby blachy, strasznie denerwuje ten dzwiek. Kiedy jade szybciej jest glosniej. Raz prawie tego nie slychac, a niekiedy az sie ludzie oglodaja.. Co to moze byc? Przy tarczach hamulca jest taka pozaginana troche blacha wokol niej, czy ty moze byc to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź ta osłonę, zmieniałeś koła na letnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe zmieniałem, zaczelo sie tak robic jak noga za mocno wcisnela gaz przy ruszaniu, no ale to nie powinno od tego sie tak stac, postaram sie poodginac troche ta blache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź łożysko. Może być tak, iż było słabawe a przy gwałtownym, raptownym i na wysokich obrotach ruszaniu, łożysko obróciło i obraca się w piaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz klocki!!  czy nie masz zapieczonych prowadnic, czy zacisk się przesuwa na boki, i tę osłonę na tarczę odchyl ją jak najdalej od tarczy, to nie łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stawiam na osłonę tarczy, zazwyczaj po wymianie kół albo klocków mi trze, jak ją niechcący podegnę. A jakiś czas temu tylna podczas jazdy przerdzewiała i odpadła. To był dopiero hałas jak wpadła w tarczę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...