Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Byjanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam problem od początku w mojej Micrze nie było tylnego prawego światła żarówki były spalone , wymiana żarówek tez nie pomogła bo dalej nie świeci . Dodam tylko , że kierunkowskaz normalnie działa, więc nie wiem w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim tylnym świetle mówisz? Wiemy że kierunek masz. Zostaje jeszcze pozycja, stop i wsteczny.

Każde światło ma swój przewód. Trzeba sprawdzić czy jest prądzik na danych przewodach.

Jeśli nie ma, to po przewodzie dojdziesz do miejsca usterki. Natomiast jeśli na przewodzie prądzik jest to usterka jest w lampie tzn. na listwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dobrze mnie zrozumiałeś , czyli mam sprawdzić czy w końcówkach kostek jest prąd ? i jak będzie to poszukać jakiejś micry na szrocie i zakupić taka listwę i po problemie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem dokładnie czy wiązka z kablami idzie po prawej stronie, czy bagażnikiem od lewej strony.

Zerknij w ten temat http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/90928-k11-wyciszenie-micry/ tam dawałem fotki gdy wyciszałem swoją Micrę. Widać gdzie są kostki oraz idącą wiązkę po tylnym pasie w bagażniku. Może jest gdzieś przerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...