Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 
michelin-pilot-sport-4-s-17160-t-f-l236-
 
 

W OPONEO.PL 1145zł za sztukę w rozmiarze 275/35R19 i naprawdę ciężko o coś lepszego jeśli chodzi o stosunek trakcji do na suchej/mokrej do tego jak się zużywają...

Choć ja bym poszedł na twoim miejscu jak masz felgę przynajmniej 10 cali to w 305/30R19 kosztowała by wtedy 1261zł jak dobrze dobrane jest ET to przy 11,5 calowej feldze idzie upchnąć do 350tki 325/30R19 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam felge 10,5 cala i pewnie pójdę w 295/30/19 bo liczę na to że wejdzie jeszcze bez rolowania nadkoli. T1sporty dostane za ok 700/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

305.30 najtanszy rozmiar bo popularny... u mnie bez rilowania nadkoli na felge 19x11 taki rozmiar podszedl bez rolowannia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję polecam Ci filmy na Youtube z przebiegu prac nad autem od kompletnej serii po dzień dzisiejszy "z33 pl" i "z33 pl część 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe już mam ;) w garażu stoi cała kolekcja jada toys w tym oczywiście zetka - jako ciekawostkę mogę dodać że padła kiedyś ofiarą kradzieży i nawet została zakopana wraz z innymi modelami - odzyskałem skradzione fanty ale od tego czasu zetka nie ma 1 lusterka i ma zarysowaną szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Idzie wiosna pora pomyśleć o hamowaniu - decyzja zapadła. Zakupy zrobione. Dziś doszły zaciski przód z panamery turbo a tyl z cayenne turbo. Na przód damy tarcze 390mm z nissana gtr a na tył 350mm z 370z. Oby wszystko się pomiesciło ;)

post-82725-0-07006000-1516813850_thumb.jpg

post-82725-0-16796600-1516813937_thumb.jpg

post-82725-0-39281200-1516813999_thumb.jpg

post-82725-0-33111200-1516814097_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostają czerwone chciałem dac złoty napis brembo zamiast tego porsche ale patrząc na ich stan nie wiem czy opłaci się je dawać do malowania tylko po to by zmienić ten napis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja to powiem tak Dziękuję! zobaczysz że było warto nie jakieś tam hebe 370z. Koszt w sumie podobny : )

jeśli chodzi o malowanie na pewno jest szansa obejść malowanie całego zacisku żeby zrobić napis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny zestaw!

Też rzeźbie hamulce tej zimy. Z tym, że troche mniejszy, 360mm i 345mm

Ale tylny zacisk będziemy mięli identyczny :D

Jak rozwiązujesz kwestie ręcznego?

Edytowane przez -CEZAR-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rozwiązanie jest proste - wstawiam auto do Coobcia :D Kuba mówił że przy tarczy 350mm z 370z nie będzie problemu z ręcznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie wiosna pora pomyśleć o hamowaniu - decyzja zapadła. Zakupy zrobione. Dziś doszły zaciski przód z panamery turbo a tyl z cayenne turbo. Na przód damy tarcze 390mm z nissana gtr a na tył 350mm z 370z. Oby wszystko się pomiesciło ;)

To bedziesz mial heble wieksze niz torowe GT4 370z z RJN Motorsport! Ile cie wyszedl finansowo ten swap i ile tarcze wyjda do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zapłaciłem 3 tyś za przednie zaciski i 760zl za tylne. Tarcze do gtr na przód to koszt 1850 zl/sztukę a tyl z 370z to już chyba nie takie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czym się mogą różnić Twoje zaciski od zwykłej wersji panamery. Bo na pierwszy rzut oka wyglądają tam samo....

To zdjęcie mojego znajomego. Przymiarka na felgę 19" i tarczę 375mm

Acthnap.jpg

 

Znalazłem jeszcze takie porównanie mojego zacisku z Twoim.

Tu doskonale widać jakie to duże jest :D

Oz0AskR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty zacisk z górnego zdjęcia pochodzi ze zwykłej panamery. Ja mam z turbo i niestety raczej nie wejdą na moja 19 calowe felgę. Maja dlugosc 36,5 cm . Niestety pewnie będę musiał zmienić na te ze zwykłej panamery lub cayenne turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi ten link

O już działa kurde jaki za***isty artykuł mi zapodałeś - spadlo mi to z nieba jeszcze mogli napisać jaka jest długość poszczególnych zaciskow. Masz może coś podobnego o zaciskami z cayenne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nich jest mało w necie praktycznie nic na tej samej stronie np jest to ale to nie wyjaśnia wiele

 

https://flat6motorsports.com/pages/cayenne-brake-guide

 

mały edit jak wejdziesz w model i specyfikacje to w tabelach są opisane kolory i zaciski

 

http://press.porsche.com/models/Cayenne

o nich jest mało w necie praktycznie nic na tej samej stronie np jest to ale to nie wyjaśnia wiele

 

https://flat6motorsports.com/pages/cayenne-brake-guide

 

mały edit jak wejdziesz w model i specyfikacje to w tabelach są opisane kolory i zaciski

 

http://press.porsche.com/models/Cayenne

 

dokładne wymiary będą w papierach brembo bo oni mają zawsze rysunki techniczne

Edytowane przez Cytrus
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja dzięki muszę to teraz zebrać do kupy i przeanalizować a w następnym tyg postaram się jakoś wyskoczyć do Coobcia który twierdzi że wejdzie zacisk z panamery turbo. Ale ja doprawdy nie ogarniam jak upchnąć 36,5 cm metalu w 35 cm otworze

Ale daj Bóg żeby Kuba miał rację

Edit

 

Byłem dzis u Coobcia i jednak da się włożyć 36,5 cm metalu w 35 cm dziurę :D wracamy do gry. Od dziś ruszają roboty - za 2-3 tyg Big Brake Kit powinien byc gotowy do odbioru. Tak to wyglada ns tarczach 370mm z audi rs3. Jak da radę to wepchniemy tarcze 380 jak nie to zostanie na tych

post-82725-0-38231000-1517951631_thumb.png

post-82725-0-02352600-1517951748_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...