Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile Bog da. Chciałbym na kolektorach zlamac 290 KM na Coobcioeej hamowni

Koszt w sumie 933 usd z czego 700 usd to kolektory, 65 usd wysyłka i 168 usd podatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo jak diabeł.. :(

Banan na twarzy podczas otwierania paczki jest bezcenny... za wszystkie inne rzeczy zapłacisz kartą Mastercard :)

Przez souvenira jaki dostałem od Amerykancow mam teraz dylemat która fajniejsza...

post-82725-0-90499800-1423731281_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że rameczka stillena :D

 

 

A jak nie chcesz jej używać to z chęcią ją przygarnę  :icecream:

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się Stillen bardziej podoba ale chyba będę musiał zrobić pod te ramke tablice z mniejszymi literami bo będzie tak jak w przypadku tej oryginalnej carbonowej ze bedzie zaslaniac litery. Musze to sprawdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stillena fajniejsza !!

No z kolektorkami pod 290KM będzie i dojdzie z 10Nm więc będzie już ponad 370 :)

Ciekawe jak brzmienie na twoim wydechu się zmieni :D

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a ty nie planujesz montaż turbo za jakis czas? Bo jesli tak to czy te kolektory nie będą bezużyteczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że planuje ciągle nad tym myślę. Na razie wziąłem się za wolnossaka i go dokończę , a jak będzie mało to jedziemy w turbo tym bardziej , że podjarałem się pssst w Coobcia Infie :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jazdy na torze możliwe że zmienią ci się priorytety albo wraz z turbo je połączysz:)

Edytowane przez 35zdawid1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko odstawione. Się robi się ;)

Uszczelki pod kolektory juz dorobione. Kolektory ida w koc termoizolacyjny

post-82725-0-04810700-1424274563_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili chłopaki czy bandażować powiedziałem bandażować, ale nie wiem jaką grubość dali.

Chyba za jednym zamachem zrobię decaty i skończę wydech raz na zawsze. Po założeniu kolektorów okazuje się , że brakuje kilku cm żeby połączyć je z resztą układu, więc i tak trzeba rury dorabiać i tak. Więc chyba lepiej przemyśleć jakie rozwiążanie wybrać (przelotowe rury, jakieś tłumiki, y-pipe, x -pipe) i zrobić od razu tak by grało i buczało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o połączeniu kolektorow z reszta wydechu przy pomocy takich downpipow? Przy okazji katalizatory bylyby z glowy

Ok downpipy z kwasóweczki zamówione. Będzie już wszystko zmienione od stożka po końcówki wydechu :icecream: . Zobaczymy co z tego wyjdzie.

post-82725-0-80579500-1424700078_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co dołeczki wypluwa? No i czy nie będzie za głośno?

Roleczki nie dołeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...