Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350z Bydlak


Bydle
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupuj, testuj...nie miałem AIr`a ale zadaj sobie jedno pytanie..ile aut wyścigowych jeździ na powietrzu, oprócz tego democaru STI, którego wrzucili na tor , porobili kilka fotek i stwierdzili: tak to jest zawieszenie na tor!

co do air ksporta to jezeli jest takiej jakosci jak reszta ich zawieszeń to wolę jezdzić na serii 

KW ma fajny system bo zwykły gwint + poduszki które mogą podnieść auto o 2-3 cm w celu pokonania jakiejs przeszkody

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz link do tego KW ? Wiesz ja nie bede profesjonalnie upalac na torze auta tylko okazyjnie amatorsko i jezeli na moje amatorskie upalanie bedzie sprawdzac sie to bede bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Walke z kolektorami jak narazie przegrywam...wibracje przy skrecie w prawo - Coobcio twierdzi ze problem lezy w konsturkcji ich i trzeba bedzie je przerabiac - dzisiaj wieczorem jade na kanal potwierdzic jego teze i bede szukac kogos kto je przerobi.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No jest lepiej - auto lepiej sie wkreca na obroty, ja czuje roznice :) Jak przygladalem sie starym kolektorom to kanaly wylotowe sa prawie jeszcze raz wieksze w tych nowych - zupelnie inaczej w nie dmucha. A wibracje jezeli potwierdza sie Twoje przypuszczenia a pewnie sie potwierdza :) to nie wiem czy przypadkiem to nie jest tak ze kolektory sa wyspawane dobrze ale na styk a ja owijajac je tym bandazem nie dowalilem go za duzo bo z lewej strony (miejscami moze byc nawet 1-1.5 cm bo to byl bandaz 2 i kilka razy musialem dookola go owinac przy koncowce) jest go znacznie wiecej niz z prawej jak na zdjeciu i byc moze bez niego by wogole nie wibrowalo. Ale wibracje tak jak by zmalaly czyli tak jak by bandaz troche sie wytral - moze dzisiaj w koncu uda mi sie wjechac na kanal i obbadac sprawe.


Felgi przyplynely tydzien temu ale najpierw nie mialem czasu ich przymierzac a pozniej kupilem swoja nowa zabawke - Civic'a i mnie tak zabral ze przez ponad tydzien nie ruszalem nysy. Tak wiec :

 

- z delklami

d2e43ca2229d119bmed.jpg

1ee7ee176ac9b7a0med.jpg

ba95909d52a5c882med.jpg

- i bez

a5f1d8e4baff68b5med.jpg

17be23736a395571med.jpg

Sam nie wiem jak lepiej - bez delki nie sa takie pelne az.
Jest szansa ze zanim wpadna na auto zostana przerobione na typowe "wiaderka" ale zalezy do tego czy podejmie sie tego jakas firma i ile to bedzie kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam juz gwint, opony wbite na felgi i wszystko czeka az bede mial w koncu wolna chwile zeby zalozyc. Moze jakos w ten weekend sie uda tak na koniec sezonu. Musze jeszcze ogarnac nakretki bo przy tych nie moze przykrecic dekli no i dystans bedzie jakis potrzebny. Jak bedzie zalozone to napewno odrazu wstawie jakies zdjecia.

Ktos sie pytal jak to wyglada na aucie:

 

6f9d3761efb7a23dmed.jpg

 

jakosc z d*py bo zakladalem je w nocy i zdjecia robilem w nocy bo robie swapa w moim daily nie mialem czasu nawet zalozyc ich. Jeszcze musze teraz znalesc czas na to zeby gwint mu zapakowac ktory juz lezy w domu.

A i jeszcze dekle sa do tego ale zostawilem je w drugim warsztacie.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Na zime nie glebowalem auta - ale gwint juz czeka od 2 miesiecy na zalozenie. Kola oddaje do przerboki na "wiaderka", zmieniam wydech, plus pare zmian wizualnych. W planie bylo do wiosny zrobic jakies 0.4 bara ale puki co to jest moj daily ( bo caly czas mam problem przy swapie Civic'a ) i nie mam mozliwosci odstawic auta nawet na wyspawanie pipeingu pod trubo a na sezon chce jezdzic wiec nie wiem czy sie uda w tym roku. Napewno wleci jakis spacer, moze jakies ostrzejsze walki no i wystroic to trzeba bedzie u Coobcia - wszystko zalezne tak naprawde od czasu i rozwiazania problemu przy Hondzie.

 

A Nysa po ostatnim upierdalaniu bokiem wyglada tak:

 

10930888_839410289451158_590842649031883


Chyba dam te Euroline'y w czarny pomysl po przerobce na wiaderka - co o tym sadzicie - bedzie total full black car - mnie sie podoba:

 

A6-AvantRemisage03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W lany poniedzialek wracalem z wawy przez kalisz, i zdaje sie ze kawalek za toba jechalem kolo 18 ulica kolo okraglaka, przez rondo prosto i potem na swiatlach skrecales w prawo w osiedle :)

mialem przez ten czas chwile zeby sie przyjrzec, dla mnie ladnie sie prezentuje szczegolnie podczas skretu :D

tylne lampy i szyby masz mega ciemne auto specyficznie przez to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki ;) Dobre masz oko że skojarzyłeś moje auto :) Niedługo wpadnie letnia felga, spoiler i gleba. A jak już przy temacie to felgi przedwczoraj pojechały do Warszawy. Ranty beda ztoczone, ubytki nadspawane, lakier i zabrudzenia chemicznie usuwanie. Następnie zostanie położony proszkowo nowy lakier na całości - głęboki czarny.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Przy seryjnym zawieszeniu ustaw 2* 30 minut negatywu gdy ja ustawiłem ok 3 auto dziwnie się prowadziło na prostej robiąc lekkie ruchy kierownicą a na zakręcie wcale nie było lepiej bo gdy szybko wchodzisz w zakręt przy pochylaniu negatyw ci się zwiększa tył też na tyle samo.

Testuj i 30 sierpnia na ułęż;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...