Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jakiś fajny zderzak lub dwa.


fred77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie Panowie skąd zdobyć jakiś fajny trwały przedni zderzak do Terrano. Chodzi mi o coś niedrogiego i coś co będzie miało dodatkowe otwory na zamocowanie niedużych dodatkowych lamp, np.: do jazdy dziennej.

Jakby było coś taniego to i do tyłu by się przydał.

 

Model samochodu z roku 2000 (okularnik).

Edytowane przez fred77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie, nie ma łatwo  :0dance4:

poszukaj u wujaszka Google ...  :pc:

kiedy już znajdziesz coś ciekawego ...  odkręć zderzak, tektura, nóż, taśma klejąca i do dzieła

stwórz własny model inspirując się zdjęciem i własnymi kryteriami

oczywiście jakichś zasad musisz przestrzegać, żadnych kuro- i dzikołapaczy wystających i ostrych być nie może

arkusz blachy, spawarka i jedziesz z koksem!

ewentualnie jak Thespian ... flaszka w rękę i do miejscowego metaloplastyka ...

chłopie , nawet nie wiesz ile pomysłów skrywasz pod beretem 

nawet jak trochę nie wyjdzie to się zbytnio nie przejmuj

... za rok i tak będziesz konwertował w stronę wincza ... prawda Witas?

 

no coś takiego na przykład:

 

99e3c58e85648dfemed.jpg

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie nie nie!

 

mój metaloplastyk nie wziął flaszki tylko 80zł... dorzuciłem mu 20zł do okrągłego rachunku

 

i zapewniał tylko wykon, projekt był z terrano.ru wywaliłem z projektu bull bara i tak dałem do wycięcia na laser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z kimś pokręciłem, swoją drogą  co wy tam za jakieś waluty macie? u mnie cały czas po staremu ... flaszki, browarogodziny, szewskie poniedziałki 

zawartość flaszki zależy od przypływu weny u lokalnego Panoramixa ... może też być na bogato... sklepowe, ale kłopotliwe bo z korkiem tyle zachodu, a tu "....pić sie chce panie!"

na początek , tak jak pisałem , tektura, nóż, taśma i do boju!

 

laser? o Odynie! przecież to rycerz Jedi jest potrzebny...a co taki pije? wyobraźnia Panoramixa może być za płytka dla dżedajowego podniebienia ... panie, to ma być na poziomie PGR-u ...a nie jakieś NASA  :thumbsup:

 

chociaż po takiej ingerencji spawacza to właściwie do Sokoła Millenium niedaleko 

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że własna twórczość wchodzi w grę. Spawarka jest, umiejętności też, także może w przyszłości, jak znajdę trochę czasu to się pobawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie tu miejsce na modyfikacje ad hoc...?

a tak w ogóle to ten zderzak który "przytoczyłem" ... taki trochę w technologii "stealth" jest, prawda? skoro F-117 jest kanciasto-płaszczyźniany i radar go nie widzi ... to takiego zderzaka a idąc dalej całego auta pozbawionego krągłości, łuków też nie powinien ... trzeba by pomyśleć kiedyś

ot, taka dygresja...

wracając do tematu, laser czy water-jet owszem ... ale co jeśli gdzieś się pomyli w projekcie, różnica w grubości tektury a blachy też może nastręczyć problemów

zawsze można wypalić element... przyspawać do szkieletu... i lecieć po następny ... ale to chore

można też pokusić się o wytrasowanie całości z jednego arkusza blachy a'la Mały Modelarz ... i to byłby wyczyn !

podsumowując, gdyby miała to być produkcja na większą skalę to owszem, Obi-wan kenobi i jedziemy ... jeśli zaś jednorazowa radosna twórczość to niech pozostanie rękodziełem od początku do końca ... a zresztą zrobi co zechce, wędkę dostał ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wam powiem ze mi to się naprawdę nie chciało całego dla siebie robić ... a jestem bardzo ciekaw co jak to moje się sprawdzi przy bliskim spotkaniu ale z drugiej strony wole się nie dowiadywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...