Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pilnie potrzebna oś wahacza górnego.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wymienić gumy lewego górnego wahacza w przednim zawieszeniu i okazało się, że jedynie tu chyba ktoś grzebał.

Oś wahacza pod gumami jest dość głęboko pociąta szlifierką.

Gwinty są uszkodzone, jedna z nakrętek trzymała się tylko na kawałku zwoju, podczas odkręcania dosłownie się zsunęła.

 

Muszę wymienić oś na nieuszkodzoną.

 

Czy ktoś z Was ma może taką oś na zbyciu?

 

Pytam najpierw tutaj, bo na allegro samej osi nie znalazłem, są razem z wahaczami.

 

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wachacz z trzpieniem kosztuje 30zł to sadze że nikomu za te pieniądze nie będzie sie chiało go wyciagać zwłaszcza że jest troszkę zabawy

kup z wahaczem będzie szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem tutaj, bo może czasami ktoś by miał taką oś przez przypadek, a leży u niego i zawadza.

 

Kupiłem na allegro cały wahacz, 50zł łącznie przesyłką. Wyciągnę oś i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wymieniałem gumy u siebie i nie chciało mi się ich wyciskać, wsadziłem wachacz na pół minuty do pieca, :) samo się rozpadło. Wyjąłem oczyściłem, pomalowałem złożyłem. Taki of top ale się mi tak przypomniało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wymieniałem gumy u siebie i nie chciało mi się ich wyciskać, wsadziłem wachacz na pół minuty do pieca, :) samo się rozpadło. Wyjąłem oczyściłem, pomalowałem złożyłem. Taki of top ale się mi tak przypomniało 

A ja wyciskałem w zwykłym imadle. Pomogłem sobie ostatecznie nawiercaniem gumy i szlifierką. Z tym, że robiłem to bardzo ostrożnie, tak żeby nic więcej nie uszkodzić.

Niestety widać, że inni idą na żywioł i tną, nie patrząc co tną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupa śmiechu ale nie mam imadła.... tzn mam ale wielkie stolarskie i do wyciskania się nie nadają bo są z drewna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...