Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak zabezpieczyć Terrano przed błotem


zapas6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanko czy ma ktoś jakiś patent na zbierające się błoto w nadkolach. Mój nissan cały rok jeździ w błocie i ogromne jego ilości zbierają się pod osłonami w przednich błotnikach co za tym idzie rdzewieją, chodzi mi o taką przeróbkę która zniweluje zbieranie się błota i ułatwi przy myciu wypłukiwanie.

Na ten moment mam fabryczne osłony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie słyszałem o takich patentach, poprostu częściej myć lub nie uczęszczać w błoto. :dribble: tylko nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem w wywaleniu plastików wspawanie rantów i zamontować coś w rodzaju pasu transmisyjnego na szerokość wnęk na koła


błota nie mogę ominąć od asfaltu mam 900m błotnego raju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż się "zdezeluje" i nabierze męskiego wyglądu a potem zanitujesz pas transmisyjny. 

Mnie bardziej wkurza ten wiecznie zapchany błotem dołek między przednim błotnikiem a progiem. Jak bym go nie udrażniał i czyścił to po każdym sezonie zabetonowany piachem i gliną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na co czekać błotniki do podcięcia lub do wymiany , tył ranty już nie istnieją na szczęście rdza nie weszła wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...