Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia


posimek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś przymierzał się do wymiany radia? zamierzam się do tego zabrać ale jakoś nie mogę znaleźć sposobu delikatnej wybudowy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak poszło kolego z tym radiem daj znać bo też bym się skusił

Hej:)

 

Poszło banalnie wymiana jest bajką i nic specjalnego nie potrzeba:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wstawiłeś? Jakieś foto  ?

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Radio kupione na Aliexpress z przesyłką wyniosło około 1100zł. Jest ono dopasowane i dedykowane do m.in TIIDY. Jeśli chodzi o sterowanie z kierownicy można sobie samemu programować który przycisk czym ma sterować. ( mogłoby być ze dwa przyciski więcej na kółku;) ). 

Radio posiada Wi-Fi więc jak w trakcie jazdy nawigacja pobiera dane o ruchu. Sprzedawca przysłał je z aktualnym IGO na całą Europę. Osobiście wgrałem sobie automape. Jesli chodzi o moduł telefonu to po BT łączy sie z telefonami o tyle fajne jest to  ze na radiu można na wyświetlanej numerycznej klawiaturze wybierać numer. Podłączenie było banałem była dostarczona kostka z przejściówką do Nissana. Cała zamiana trwała 30 min. Sorki za jakość fotek ale nie mam jak ostatnio dorwać mojego samochodu w ciągu dnia;)

Jeszcze jedno radio oparte na systemie ANDROID 4.1. Możliwość podłączenia zewnętrznego monitorka więc mój Młody na tylnym siedzeniu może oglądać filmy  

post-22899-0-95373300-1417896058_thumb.jpg

post-22899-0-24858700-1417896070_thumb.jpg

post-22899-0-26761400-1417896086_thumb.jpg

post-22899-0-67641000-1417896098_thumb.jpg

post-22899-0-47894300-1417896110_thumb.jpg

post-22899-0-11760500-1417896126_thumb.jpg

post-22899-0-58935300-1417896138_thumb.jpg

Edytowane przez posimek
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio super ale cena już nie no ale ma Navi i fikołka można sobie obejrzeć :)

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: Dzięki :wave: Filmik się przydał .

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Radio kupione na Aliexpress z przesyłką wyniosło około 1100zł. Jest ono dopasowane i dedykowane do m.in TIIDY. Jeśli chodzi o sterowanie z kierownicy można sobie samemu programować który przycisk czym ma sterować. ( mogłoby być ze dwa przyciski więcej na kółku;) ). 

Radio posiada Wi-Fi więc jak w trakcie jazdy nawigacja pobiera dane o ruchu. Sprzedawca przysłał je z aktualnym IGO na całą Europę. Osobiście wgrałem sobie automape. Jesli chodzi o moduł telefonu to po BT łączy sie z telefonami o tyle fajne jest to  ze na radiu można na wyświetlanej numerycznej klawiaturze wybierać numer. Podłączenie było banałem była dostarczona kostka z przejściówką do Nissana. Cała zamiana trwała 30 min. Sorki za jakość fotek ale nie mam jak ostatnio dorwać mojego samochodu w ciągu dnia;)

Jeszcze jedno radio oparte na systemie ANDROID 4.1. Możliwość podłączenia zewnętrznego monitorka więc mój Młody na tylnym siedzeniu może oglądać filmy  

Zdradź tajemnicę, jaki to model radia? Na tej stronie jest ich trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradź tajemnicę, jaki to model radia? Na tej stronie jest ich trochę

 

zaraz poszukam bo jest "no name" :D 

http://www.aliexpress.com/item/For-Hyundai-Azera-Grandeur-6-2-inch-car-DVD-Player-with-GPS-NVI-Free-4GB-map/1836229623.html

 

to jest coś w tym stylu, osobiście kierowałem się opcją polskiego menu. 

praktycznie wszystkie maja to samo. 

To które jest tu jest o tyle fajniejsze niż moje, że można w nim mikrofon pociągnąć gdzie pasuje. Moje ma na stałe w obudowie mikrofon i czasem jak szybko jadę lub mocno chodzi nawiew muszę mówić do radia;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...