Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolegę z pracy, który twierdzi, że tak dobry z niego dupcyngier, że żona wręcz prosi by już kończył. :devil:

Patrząc natomiast na jego zachowanie (a często mamy okazję poobserwować go całą dobę), doszliśmy z kumplami do wniosku, że on po prostu zasypia na małżonce i dlatego ta prosi o koniec. :D

Koleżka bowiem potrafi spać w każdej sytuacji, nawet jak koń - na stojąco. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on jak żołnierz , nigdy nie kłamie , ale całej prawdy nie powie !?

Żona mówi ."Kończ waść -----wstydu oszczędź ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy sexu czas zostawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja zacząłem Jacku tym razem. :devil:

Ale i nie ja zamierzam już kończyć. Myślę, że jeszcze parę lat radę dam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem wiec kończę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako tako listwy bocznie mnie jakoś specjalnie nie kręcą zwłaszcza jako atrybut ozdobny natomiast zastanawiam się nad ich zastosowaniem ochronnym w kolorze też biała perła aby nie rzucały się w oczy tylko czy to nie zeszpeci samochodu - tu wstępna wizualizacja:)

5a7c5cbf8876b3demed.jpg

 

wczoraj widziałem jak na parking podjechali 4 młodzi Audi achtzig i jak nie przyp........ przy wysiadaniu w wmiarę nową Ix35 i jak by nigdy nic się nie stało poszli w dobrym humorze. Normalnie bym zastrzelił jak psa.
Tz. psa bym nie zastrzelił ale ich tak.


albo taka wersja:)

 

 

acfa67e02df6cc8emed.jpg


tylko czy tak wysoko zamontowana listwa nie jest czasem mało urodziwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek, zadne fabryczne listy nie ochronia drzwi samochodu przed obiciem ich przez nierozumnych ludzi. Jedyna rozsadna opcja jaka widzialem to nakladane na magnesie postojowe odbojniki.

http://www.doordefender.eu/shop/de/doordefender

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super;)


mozna to kupic w Polsce?

 

poszedł po całości

 

36831d1254374187-picture-caption-contest

Edytowane przez klimekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super;)

mozna to kupic w Polsce?

 

Mozna przez internet, nie ma dystrybutora na Polske, podobnie jak nie ma i na Szwecje. Ja zamawiam niedlugo, wakacje sie zblizaja, bedzie scisk pod basenami czy innymi miejscami tego rodzaju, bedzie giecie drzwi na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakiś koniec tego zestawu zatrzaskuje się w samochodzie czy ktoś może podejść i odkleić i pójść w stronę zachodzącego słońca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakiś koniec tego zestawu zatrzaskuje się w samochodzie czy ktoś może podejść i odkleić i pójść w stronę zachodzącego słońca?

 

Tak, jest w opisie i widac na zdjeciu. W plastikowej oslonce jest stalowy drut ktory zatrzaskuje sie w samochodzie zeby ktos z tym sobie wlasnie nie odszedl bo rzecz wcale nie jest taka tania. Drut jest z dobrej stali i dopiero nozyce do ciecia blachy dalyby mu rade albo inny sprzet strazacki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NORMALNIE EŁGENIALNE:)  :devil:  :dribble:  :punk: 
mam siostrę w Niemczech więc chyba nie będzie problemu z nabyciem tego:)


jako rozwinięcie domowej wersji tego wyrobu polecam makarony basenowe w cenie ok 11zł oraz przyssawki uniwersalne z oczkiem za grosze w marketach
 

zoom_577ff74742684c098ab3d8152195da85.jp

promocja-duze-przyssawki-do-dekoracji-4c

 

cena niewielka więc strata i mała nawet jak ukradną heheeheheh ADMA SŁODOWY normalnie wymiata:)


całość połączona oczywiście żyłką bezbarwna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dzialac tak samo przypuszczam, o ile przyssawki nie odpadna  :iiam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki kabaret z tego będzie,że hoho. :D Ja proponuje do zestawu ,dmuchany ponton na dach,w celu ochrony przed gradobiciem,koniecznie dnem do góry i dmuchane naramienniki na lusterka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super;)

mozna to kupic w Polsce?

 

poszedł po całości

 

36831d1254374187-picture-caption-contest

 

To takie jakby rozwinięcie pomysłu inżynierów Citroena, którzy podobne poduszki zastosowali w nowym C4 Cactus. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zasze oderwać z jakiegoś KAKTUSA i na taśmie 3M przykleić

Qashqai Qaqtus===>

 

eed8e093eadafdccmed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako tako listwy bocznie mnie jakoś specjalnie nie kręcą zwłaszcza jako atrybut ozdobny natomiast zastanawiam się nad ich zastosowaniem ochronnym w kolorze też biała perła aby nie rzucały się w oczy tylko czy to nie zeszpeci samochodu - tu wstępna wizualizacja:)

Też się zastanawiałem nad jakimiś listwami. Ale. Różne konstrukcje samochodów i wyprofilowanie drzwi sprawia, że właściwie trzeba by mieć ochronę na różnych wysokościach - coś ala Cactus właśnie. Bo nakleisz wyżej - ktoś przywali ci niżej, nakleisz niżej - oberwiesz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wręcz prowokacja do wsadzenia uzbrojonej rączki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe listwy boczne o 1cm grubości, wyglądają znacznie lepiej niż poprzednie zamienniki:

 

http://allegro.pl/ochronne-listwy-drzwi-bocznych-qashqai-2014-i5167823392.html

 

 

już prawie jak oryginał :) tylko ,że za 1/4 ceny oryginałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ... ale czy ASO sprzedaje i montuje dodatki -'ozdóbki" oryginalne ?

Moim zdaniem nie, lub w większości nie bo to co "fabryka" nie zamontuje a  uzupełnia Servis jest różnego pochodzenia. Mamy wiele przykładów opisanych na tym forum kiepskich jakościowo "oryginałów' zamontowanych w ASO . Sam też wiele niezłych gratisów dostałem tylko ,że są to dodatki które i na necie można znaleźć.

W większości ASO montuje dobre akcesoria za (często) kosmiczne ceny ale ja nazwałbym te rzeczy jako dedykowane przez Nissana dla Qq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...