Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zauwazyc, ze te listwy sa montowane jeszcze nizej niz oryginalne, wiec ich przydatnosc jest watpliwa jesli chodzi o ochrone.

I pod wzgledem wygladu daleko im do oryginalow.

Pod wzgledem urody to porazka, wole zdecydowanie oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg,ale stalowe listwy są montowane właśnie tuż nad plastikami! One nie spełniają żadnej roli oprócz upiekszajacej.


Qqłkowcy? Mam pytanie.Ktoś z Was ma fele w kolorze grafitu lub jakieś inne ciemne(oryginały oczywiście) wqqłceo ciemnej barwie,Nigh Shadow ,czarny...ect. jak to wygląda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg,ale stalowe listwy są montowane właśnie tuż nad plastikami! One nie spełniają żadnej roli oprócz upiekszajacej.

Qqłkowcy? Mam pytanie.Ktoś z Was ma fele w kolorze grafitu lub jakieś inne ciemne(oryginały oczywiście) wqqłceo ciemnej barwie,Nigh Shadow ,czarny...ect. jak to wygląda???

Ale to chyba jest odpowiednik ochronnej listwy Nissana, ta upiekszajaca Nissana rzeczywiscie jest tuz nad plastikami. Patrzac na wyprofilowanie tej z allegro to ona ma chyba fukcje ochronna pelnic.

A i tak wg mnie, ta z allegro nie spelnia zadnej z tych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie.Za nisko jest/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś warte na pewno są.Chociażby z tego powodu ,że jak porysujesz taką listwę,a znudzi Ci się ,bądź będzie spracowana,to ją wymienisz,a tak to do wymiany cały zderzak byłby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę nad założeniem takiej listwy. Jako alternatywa zobacz na to :

http://allegro.pl/nissan-qashqai-ii-2013-nakladka-na-zderzak-rider-i5188818344.html

Mam tę listwę i z czystym sumieniem polecam. łatwy montaż, superdopasowanie, dobrze wygląda. W poprzednim Qashqaiu też taką miałem i przez 4 lata nic się nie działo. Jednym słowem: sprawdzona w praktyce. Super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy listwach..

 

Wiecie w jakim kolorze sa dostepne oryginalne nakladki Nissana: nakladka progu bagaznika oraz nakladka ochronna zderzaka tylnego?

Mam brazowe auto i chromowane nakladki z tylu niezbyt pasuja- za bardzo sie w oczy rzucaja wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w jakim kolorze - chromowane :)

No wlasnie tego sie obawialem, ze jest pelna paleta kolorow i odcieni pod warunkiem, ze jest to chromowane :)

Pamietam, ze kiedys uzyles sformulowania, ze jak sie je nalozy to tak " na bogato" to wyglada. Mnie akurat na na tym nie zalezy, wrecz zniecheca. Dlatego zapytalem czy jest na mniej bogato :)

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Czy fotel pasażera od spodu różni się od poprzedniego modelu? Zmierzam do tego, że mam szufladę pod fotel po poprzednim QQ ale bez prowadnic. Czy może wystarczy dokupić same prowadnice i mieć szufladę wysuwaną w nowym QQ? Czy ktoś drążył ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki są do kitu, mój też wygląda już jak szmata

 

A tak się pochwalę, że mój ASO (Fiałkowski Zielona Góra) wymienił moje oryginalne dywaniki (dostarczone razem z autem) na nowe. Stare po pół roku używania zrobiły się miękkie jak szmata, zaczęły się kruszyć od spodu... Zareklamowałem przy okazji przeglądu okresowego. Warto jednak się czasem odezwać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie żaróweczki do naszych przednich przeciwmgielnych.

http://allegro.pl/zarowka-led-h8-75-wat-cree-xbd-led-i5197547211.html?source=mlt

Firmowa produkcja,myślę że dałyby więcej światła z przodu,nie tak jak te obecne.

Sensownym wtedy wydaje się założenie doświetlania zakrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensownym wtedy wydaje się założenie doświetlania zakrętów.

możesz rozwinąć ten temat w bravo mam doświetlanie i uwazam ze to fajna sprawa - jest możliwość aby to zamontowac w QQ?

cos słyszałem o modułach do kierunkowskazu ale to bezsensu jest. Ja mam tak ze przy niższych prędkościach jak skręcam to tez włączy nawet bez kierunku. To jest fajne manewrując na placu w nocu przy wieżdzie do bramy ale kierunkowskaz wrzucac zawsze to juz nic specjalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ,kiedyś w tym temacie chyba dał linka do modułu który by pasował do Qqłki


Link był w temacie Halogenów:

 

http://www.xsonic.pl/sterownik-doswietlania-zakretow-wykorzystujacy-swiatla-przeciwmglowe-p-11903.html

A zamieścił go Manix

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to by było niegłupie ciekawe jak na takie montowane zabawki ustosunkowuje się ASO a może nawet czy by to oni mogli zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z postów ktoś poinformował o rozmowie z ASO na ten temat i byli na nie.Ale jedno ASO jaskółki nie czyni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co bawić sie  w rzeźbienie z halogenami doświetlanie itd.  jak te popierdółki  kompletnie nic nie polepszaja oświetlenia drogi, Tandeta plastikowa i nic więcej. Optyka tych świateł to porażka świata. Jedyny +  jest taki, że po włączniu ich we mgle czy w warunkach zmniejszonej przejrzystości  po prostu będziemy bardziej widoczni. Montaż   zarówek LED jedynie fajnie spasuje  kolor światła do dziennych  natomiast kwestia oświetlenia  drogi będzie jeszcze gorsza niż na seryjnych H8. Oprócz modułu który byłby potrzebny do tej modyfikacji  doświetlenia trzeba byłoby zacząć  przede wszystkim od wywalenia tych fabrycznych śmieciowatych  lampek choinkowych i montaż najlepiej halo opartych na soczewce która świeci szeroko i precyzyjnie. Takie halusy były montowane w leonie, passacie b5, audi a6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowało. Zamontowałem konsolę do uchwytu + uchwyt do telefonu:

- konsola KUDA Phonebase - dedykowana do QQII (skóra sztuczna czarna)
- uchwyt uniwersalny {Ciach} przykręcany na śruby do konsoli

 

Pzdr

post-21227-0-54547000-1428864247_thumb.jpg

post-21227-0-61472500-1428864271_thumb.jpg

post-21227-0-35999100-1428864287_thumb.jpg

post-21227-0-06107200-1428864304_thumb.jpg

Edytowane przez else
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowało. Zamontowałem konsolę do uchwytu + uchwyt do telefonu:

- konsola KUDA Phonebase - dedykowana do QQII (skóra sztuczna czarna)

- uchwyt uniwersalny ### przykręcany na śruby do konsoli

 

Pzdr

A gdzie to kupiłeś i za ile? I w ogóle jak to Ci się sprawdza??? Jak wygląda na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsolka kupiona u siebie samego hi hi. Mam w ofercie te konsolki. 160 zł (+ ewentualne koszty przesyłki). {Ciach} na oficjalnej stronie {Ciach} Polska - 124 zł. Jest
to uchwyt uniwersalny, który można rozszerzać w pewnym zakresie (są oczywiście różne rozmiary), w moim przypadku od mojego S5 w futerale S-View do żonki Note 3
także w futerale S-View.
Jedyny minus to montaż i mała dziurka w kokpicie od śruby (na dole konsolki - widać na zdjęciu). Z uwagi, że raczej nie będę tego demontował i pewnie kiedyś sprzedam
z tym auto, to w sumie uważam to za rozwiązanie zwiększające funkcjonalność i wartość auta.

Co do wyglądu - to uważam, że jest to najbardziej eleganckie rozwiązanie jakie można zastosować do uchwytu telefonu. Mam podobną w Pathfinderze, miałem w każdym
poprzednim aucie.

Można się spierać - czy jest to potrzebne. Dla mnie jest - chociażby w podróży do obsługi Yanosika, albo radia internetowego w telefonie. Dodatkowo z powodu tego, że
w QQ nie ma wyboru głosowego telefonu - jest mi po prostu łatwiej wybierać numer bezpośrednio z telefonu (w Patku jest głosowe wybieranie). 

To chyba tyle.

Edytowane przez else
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsolka kupiona u siebie samego hi hi. Mam w ofercie te konsolki. 160 zł (+ ewentualne koszty przesyłki). {Ciach} na oficjalnej stronie {Ciach} Polska - 124 zł. Jest

to uchwyt uniwersalny, który można rozszerzać w pewnym zakresie (są oczywiście różne rozmiary), w moim przypadku od mojego S5 w futerale S-View do żonki Note 3

także w futerale S-View.

Jedyny minus to montaż i mała dziurka w kokpicie od śruby (na dole konsolki - widać na zdjęciu). Z uwagi, że raczej nie będę tego demontował i pewnie kiedyś sprzedam

z tym auto, to w sumie uważam to za rozwiązanie zwiększające funkcjonalność i wartość auta.

Co do wyglądu - to uważam, że jest to najbardziej eleganckie rozwiązanie jakie można zastosować do uchwytu telefonu. Mam podobną w Pathfinderze, miałem w każdym

poprzednim aucie.

Można się spierać - czy jest to potrzebne. Dla mnie jest - chociażby w podróży do obsługi Yanosika, albo radia internetowego w telefonie. Dodatkowo z powodu tego, że

w QQ nie ma wyboru głosowego telefonu - jest mi po prostu łatwiej wybierać numer bezpośrednio z telefonu (w Patku jest głosowe wybieranie). 

To chyba tyle.

 

To super... a jakie profesjonalne fotki...

Proponuję zapoznać sie z cennikiem reklam nissanklub.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...