Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czarna skrzynka


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wspomniałem w pierwszym poście jestem  ŚWIEŻAKIEM  i dlatego muszę  trochę  pomęczyc  bardziej ogarnietych  w temacie. A  więc  po  zakupie  Tyrana  obok  przełącznika pozycji świateł ujawniłem   drugi  przełacznik : taki  góra-dół ( urwany uchwyt) z  początku jakoś mnie  nie  niepokoił ale przy  zmianie  żarówek ( poprzedni  właściciel był   maniakiem  niebieskiej poswiaty)  znajomy  obok   skrzynki  z bezpiecznikami ujawnił CZARNĄ  SKRZYNKĘ !!!!   Po dokładnych  oględzinach stwierdził ( tak po  prostu) że   to chyba  jest jakiś  chip.  Po  nitce  do kłębka doszlismy do  tego  że  tajemniczy przełacznik po  zmianie  pozycji czyli  po  jego  przełaczeniu  tak jakby zmieniał  dawkę  paliwa gdyz  w  zalezności od jego  przełaczenia  auto  albo zapie......la jak  F1    albo  jedzie  jak  Ford Transit :)  zauważyłem że  na jeżdzie fordem :) wskaźnik  paliwa  wolniej  opada. Czy ktoś  z  was  posiada  takie ustrojstwo  w  swoim tyranie  ?

post-84535-0-99735800-1404513468_thumb.jpg

post-84535-0-14938100-1404513482_thumb.jpg

post-84535-0-97830500-1404513490_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie .. ciekawe pod co to jest podłączone ? pod przepływomierz może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ale nie wiem czy nie chciałbym mieć :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczny na zdjeciu nr. 3 bezpiecznik jest połączony do grubej  wiązki  przewodów  biegnącej znikąd do  czarnej  skrzynki  oraz  od  niej  gdzieś tam...   z   czego jeden   żółty  biegnie  w  kierunku  silnika . Genaralnie   da  się  jeżdzić  na wyłaczonym " powerze "  bez  szału  ale  się  da  ,  nie  wiem  tylko    czy  nominalna  moc jest  na włączonym  ( wynalazku)  czy na  wyłączonym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...