Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

W jakim czasie wasz Tyran łapie górną temperaturę cieczy chłodzącej


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie, od  prawie 2 m-cy  mam tyrana z silnikiem 3,0 di  zauważyłem coś niepokojącego (przynajmniej dla mnie) a mianowicie wskażnik temperuatury chłodziwa chyba  zbyt  szybko  osiąga moment  kulminacyjny :) tzn. po  przejechaniu około 6-8 kilometrów  wskażnik  jest  w  pozycji  prawie  pionowej. Po  przejechaniu  około 100 km po  czarnym generalnie  nic  sie nie  zmienia , jednak niepokoi mnie  czas  w  jakim  silnik  łapie  temperaturę. Jak  na  tą  pojemność  moim  zdaniem  dzieje  się  to  chyba  za  szybko- no   chyba że  ten  typ  tak  ma - jak  jest  u  Was z  tym  tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym przeczytał Twój temat rano, to wkleiłbym dokładne dane, bo własnie wyjechałem z chaty ale jeśli "pozycja pionowa" oznacza ok 90* , to u mnie temperatura ta pojawia się chyba jeszcze wcześniej i stoi tak jak zaczarowana przez cały czas . Sprawdzę to ok 16 i napiszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sezonie letnim około 5 km, może nawet nie więc wszystko chyba masz oki :)  też na początku się dziwiłem że tak szybko ale tak chyba ma być bo z chłodziwem nie miałem żadnej przygody :thumbsup:  póki co i oby tak zostało :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 3km pod górkę. Jednak dzisiaj 1x temp. poszła ponad połowę ,aż włączyłem ogrzewanie . Temperatura 30 C , górka 10% (ok. 4km) , jacht na haku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 3km pod górkę. Jednak dzisiaj 1x temp. poszła ponad połowę ,aż włączyłem ogrzewanie . Temperatura 30 C , górka 10% (ok. 4km) , jacht na haku ...

trochę się tylko przygżał jak każdy z nas :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień  spadł  mi  z serca  , będę  mógł spać  spokojnie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...