Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

temperatura silnika


schab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę przykład pierwszy z brzegu dla 3.0 V6:

http://allegro.pl/pompa-wody-nissan-terrano-pick-up-d21-3-0-v6-90-i6171033380.html

 

Jeśli nie pasuje ze względu na obudowę, zbędne elementy obciąć kątówką ;):) i będzie pasować

 

Jak się nie chce, jest gotowa do 3.0 V6:

http://allegro.pl/pompa-wody-nissan-maxima-300-zx-3-0-1988-1994-i6132164701.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak do 3.0 sa ale do 2.4 nie ma dzwonilem pod wskazane linki i nie maja a te nie beda pasowac przynajmniej tak twierdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by sprawdzić czy układ się nie przytyka, może chłodnica za....bana kamieniem albo innym syfem, tak jak ci pisałem płukanka to nie duży koszt.

Pompa z linku też nie kosztuje majątku, co do jakości się nie wypowiem, nie miałem styczności z tym probucentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie zrobiłem plukankę nie pomogło ciekawe jest to że płyn na gorze jest gorący a na dole zimny zdjąłem chlodnice sprawdzilem sprawna wyjąłem pompe wody wydaje się ok chodzi lekko cicho nie ma luzu jedyny mankamet to to że wirnik jest jakby zadzerwialy i wizko obraca sie razem z wirnikiem nie ma ani gramy luzu a chyba powinna sie napinac ale czy to by bylo przyczyna?

Tak wyglada

Tak wyglada pompa

.

post-83457-0-90223300-1462893583_thumb.jpg

post-83457-0-11954800-1462893676_thumb.jpg

post-83457-0-74676500-1462893702_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie taki zamiar tylko z czasem cieżko nie poskładałem tego jeszcze żeby dwa razy nie rozkręcać moze ktoś coś ciekawego napisze ale termostat jest nowy ale co innego zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź trzymając za koło pasowe czy to zardzewiałe śmigiełko przypadkiem nie obraca się luzem, wiskoza zapinana tylko wiatrak a jest napędzana tylko z osi pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź trzymając za koło pasowe czy to zardzewiałe śmigiełko przypadkiem nie obraca się luzem, wiskoza zapinana tylko wiatrak a jest napędzana tylko z osi pompy.

Smigiełko jest ok

Wymiana pompy nie pomogla nawet wyjecie termostatu auto nadal sie gotuje. Mial juz ktos moze przypadek ze przy bloku silnika uklad byl zatkany. Na gorze plyn jest wszedzie i przeplywa ale dol zimny. Za pompa jest taki trujnik jakby co plyn wchodzi do bloku silnika moze tam przytkalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam problem. Kupiłem głowicę ze słupkiem wszystko wymienione temperatura dobra, a płyn bulgocze w zbiorniczku wyrównawczym. Korek termostat pompa nowe 6 tysięcy poszło. Najlepiej, że dostałem gwarancją rozruchową na 2 tyg było napisane, że od wstawienie, a jak gwarancję dostałem to się okazało, że od dostawy 2 tyg, ale ten co ją przywiózł powiedział, że to pomyłka i jest 2 tyg od zamontowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jednak uszczelka pod glowica drugi i trzeci cylinder dostswal sie tam plyn auto aktualnie w remoncie przy okazji rozrzad zmieniamy bo byl juz lichy teraz tylko zbierac kase

Edytowane przez kostek_kk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...