Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kapsle/dekielki felg aluminiowych.


fred77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ niedługo będę miał aluminiowe felgi dlatego próbuję zdobyć te środkowe kapsle/dekielki do nich.

Zastanawia mnie fenomen wysokiej ceny tych elementów.

Zastanawiam się też czy jest sens to kupować.

Nie wiem czy są one podatne na kradzieże, czy dobrze się trzymają felgi i nie odpadają podczas jazdy.

Bo skoro są drogie i mają słabe mocowania to nie ma chyba sensu kupować. Po ciężkich terenach raczej nie jeżdżę to jest szansa, że raczej nie zgubię.

 

Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z tymi kapslami?

 

A może ma ktoś na zbyciu za normalne pieniądze to chętnie bym przygarnął.

 

Wszelkie informacje mile widziane.

 

2ni1fm1.jpg

Edytowane przez fred77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota się nie otwiera ...lub nie wkleiłeś wcale :P no bo chyba nie sądzisz że jest tylko jeden rodzaj alufelg do terrano  B)

Zdjęcie już dodane. Ten wzór felgi i taki kapsel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co ma napis nissan jest drogie .. taka prawidłowość

To wiadomo ale jednak chciałbym się dowiedzieć czy jest sens kupować czy sobie darować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w aucie takie fele i jeden kapsel mi brakował (pewnie komuś się spodobał ) 

 

 

1321260200_1412330035_thumb.jpg

 

Oglądając allegro pod kątem dokupienia 1 szt najpierw myślałem że to ceny z felgą , a nie samego kapsla  :P

 

Potem zgadałem się ze znajomym co z żywicy dłubie jakieś duperele i  zrobił mi kopię jednego mojego kapsa ...jednak żeby nie było za różowo , to on się nie ma jak na feldze trzymać, bo tam są takie wąsy i drut rozporowy i w sumie można by jakoś to rzeźbić i kombinować ale że ja ten kapsel potrzebowałem do koła na klapie , to przewierciłem tylko otwór w tym kapslu i dałem śrubkę wkręconą w tę blachę na której wisi koło na klapie (śrubka zardzewiała   ....muszę to poprawić  :P  ) .

 

4882439400_1412330521_thumb.jpg

 

Czy to fajnie wygląda? No na bank lepiej niż bez kapsla   :)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczęsliwym posiadaczem czterech  sztuk :) moim  zdaniem  trzymają  sie  bardzo  dobrze o  ile  mają  wszystkie  zatrzaski, próbowałem  średniego  taplania  w  błocie  i  zostały  na  swoim  miejscu więc  jest ok. Nie  wiem  ile  kosztują ale  dla  oka  chyba  warto je  mieć :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...