Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N15 - trzęsące się reflektory DEPO


Yankee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam taki problem że brzydko mi drżą reflektory a konkretnie jeden. Zastanawiam się czy ktoś z was ten problem już jakoś przerabiał i to rozwiązał tak aby funkcjonowała elektryczna regulacja pozycji świateł a sam odbłyśnik nie drżał w środku lampy ? Czy to można jakoś bez komplikacji rozebrać i coś tam naprawić ?

 

Ewentualnie ile kosztują przednie lampy do N15 Hatchback 1.4 Oryginalne lub DEPO?

 

Pozdrawiam, Yankee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Odbłyśniki mam zmatowiałe, ponieważ poprzedni właściciel użył zbyt silnych żarówek. Obecnie mam podróbki fimy TYC. W stargardzie depo (z gładkim kloszem) kosztuje 185zł/szt. Trzeba tylko przełozyć silniczki do sterowania. Oryginały używane ok 250zł/szt ale trzeba uważać - jeden gość ze szrotu próbował mi wcisnąć w angielskiej wersji, a te nie przejdą przeglądu. NOwe oryginalne ok 700zł/szt. Mówiąc o dobłyśnikach mam na myśli "cylindryczne oprawki dookoła żarówek" - są one przykręcane jedną śrubką od wewnątrz - trzeba zdjąć klosz. Natomiast domyślam że chodzi o odblaski lustrzane reflektorów- u mnie też się trzęsą ale nic nie robię bo w przyszłym miesiącu zamierzam kupić DEPO.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...