Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podłączenie automatu światł mijania


Pawel084

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś montował u siebie automatyczny włącznik świateł mijania?

Leży mi już z 1,5roku ,a teraz jest czas to można by to zamontować,ale elektryka nie jest moją mocną stroną,to też zwracam się do was o pomoc co i gdzie podłączyć.

Może się podejmę go zamontować,jak okaże się to zbyt skomplikowane ,to odpuszczam :wave:.

Dodam że chodzi o terrano2 2.7tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie załączają się automatycznie, ale montował to ktoś przede mną

powiem Ci tak ... z jednej strony wygoda ale z drugiej zaczyna mi to przeszkadzać, chciałoby się nieraz odpalić go bez świateł zewn.. bez zdradzania pozycji ... a tu bach! namierzony ...

przełączam w poz. I ... postojowe, ale jednak

poza tym ... w pozycji "0" nie można włączyć św. drogowych, można co prawda halogeny, ale usytuowanie włącznika praktycznie to uniemożliwia

przemyśl zanim się zdecydujesz ... przez te kilka, kilkanaście lat ja nabrałem już rutyny ... odpalam i od razu przekręcam manetkę w poz. II ... to odruch jest, pomimo, że nie muszę, ale gdybym chciał komuś mrugnąć, pozdrowić to w poz. "0" klapa ... i nie chodzi tutaj o ostrzeganie przed suszarką ... jeśli ktoś kozaczy, to niech go kroją ... 

 

wg mnie lepszym rozwiązaniem jest jakaś mrugająca dioda na kokpicie przypominająca o światłach ... lub chociażby kartka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze jeżdżę japońcami,to też już przywykłem.

Rzeczywiście trzeba się  nad tym zastanowić,bo i tak tyrana używam okazjonalnie na dalsze lub bliższe wyprawy,a na co dzień jest służbówka :dribble:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech, dobrze mieć drugie auto ... ja nawet przy tym podłubać porządnie nie mogę, wszystko odkładane na weekend ... a wtedy chciałoby się znowu pohulać po pagórkach, ale też ostrożnie bo w poniedziałek musi być sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...