Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona podwozia


dziarus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest warta i to dużo ... ale na SUCHE klimaty. Na moab by się sprawdziła bo tam tylko kamienie i czasami auto musi na osłonie po kamieniach w dół się ześlizgnąć bądź podciągnąć do góry. U nas gdzie , mokro , błoto , śnieg itd to lipa straszna. Już widzę jak zimą maź poślizgowa tam powpada ( i niech ktoś nie mówi że tak nie będzie bo to i tak wleci ) i zamarznie to do wagi jakieś plus 20 kg. No ale cóż ...

 

Jak tylko się dziwie, że ludzie robią takie rzeczy , gdzie na forach nikt w ogóle nie wspomina że coś mu tam wleciało i uszkodziło. No ale , róbta testujta i zobaczymy ... jak dla mnie lipa. Wole motać zderzaki stalowe niż to , przyda się bardziej i to nie raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolega się chyba nie przeprawiał przez rzeczkę u nas w polsce to większości kamieniste w lesie też pełno pniaków , kij grubości łydki najeżdżasz przednim kołem na kant podnosisz taki drąg do góry on uderza w miseczkę jadąc do przodu wbijasz go głębiej itp .

Czytaj dokładnie posty przykład z naszego forum http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/95629-automat-kaput-czyli-witka-awarii-cz2/ pierwsze wpisy. 

Ty uprawiasz teorię ja praktykę czas pokarze . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to trochę z nas zgredy...

 

chłopaka ruszył tyłek, zakasał rękawy i wyrzeźbił coś co chciał przykręcić do auta...

 

niech testuje, sprawddzi się to zostawi, nie sprawdzi to odkręci

 

będziemy bogatsi o jego doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy robi jak mu się wydaje że będzie dobrze lub jakie ma warunki

 

a inni pomarudzą i kolejna wersja będzie wtedy inna :)

ja wiem że po zlocie miałem glinę wszędzie doczepioną nawet na oryginalne dziurowanej osłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przyszedł czas na podsumowanie , osłona przeszła testy pomyślnie post-20629-0-40055600-1417341728_thumb.jpg  ma jedno wgniecenie i sporo rys .

Zacznę od minusów bo są , przy upalaniu brak jest dojścia i w przypadku urwania krzyżaka trzeba ją ściągać , miałem też wyciek oleju i trudno było namierzyć z kąt cieknie okazało się że odma na szczęście  ,,zbiera trawę przy wahaczach auto zdaje się głośniejsze trochę rezonansuje .

Plusy to takie że przy tego rodzaju przejazdach post-20629-0-67355900-1417342222_thumb.jpg ma się komfort że w razie kamulca czy zatopionego drąga osłona przejmie strzała i tak też było. 

Przy przejeżdżaniu chopy tak jak tu post-20629-0-65451000-1417342164_thumb.jpg  wieszałem się na niej a nie na belce . Wkleić na razie nie wkleiłem ryłem nią po błocie i nie czułem by auto gorzej robiło  .

Co do błota zbierającego się pod osłoną to na razie nie ściągałem jej pobieżnie przepatrzyłem i niema go tak sporo.

Na razie jestem zadowolony że ją mam przeszkadzać nie przeszkadza a zawsze coś osłania .

Edytowane przez dziarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumy są dobre ,  opaski pogubiłem przy upalaniu w błocie i to w dwóch półośkach  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak dobra drobota

a jak będziesz miął to zdjęte, to młoteczek w rękę i zrób przetłoczenia, bardzo usztywni i zmniejszy drgania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...