Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QG18 komputer silnika


Pit H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Proszę o pomoc. Potrzebuję kupić komputer do mojej Primerki ale nie wiem którymi oznaczeniami się kierować. Na moim komputerze mam zapis: MEC20-010 A1 9X05 niestety z takim samym oznaczeniem narazie nie znalazłem komputera. Znalazłem np. taki: MEC20-010 F1 1Y20. Czy to jakaś konkretna różnica, czy mogę kupować? Dodam, że powodem wymiany komputera są następujące objawy: falujące obroty, brak mocy, szarpanie przy dodawaniu gazu. Wywala błąd czujnik położenia wału korbowego. Po zmianie znowu ten sam błąd. Silnik cichutki, ale niestety już wymieniony, bo w poprzednim korbowód wyszedł bokiem. Dzisiejsza diagnoza mechanika - komputer silnika. Proszę o info odnośnie tych oznaczeń, bo nie wiem jaki kupować i czego się spodziewać po innych oznaczeniach. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy były już przy poprzednim silniku i korbowód wywaliło. Wymieniłem silnik i znowu ten sam błąd. Byłem na diagnostyce dzisiaj i mechanik stwierdził awarię komputera. Niestety nie mam nikogo znajomego w okolicy z takim samym motorem, żeby to sprawdzić. Poza tym nie wiem, czy w ogóle taka zamiana jest możliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primera P11.144 1.8 gaz rok 1999. Chodzi o komputer samochodu, sterownik. Czy orjentuje się ktoś, czy wymieniony w pierwszym poście komputer będzie pasował do mojego auta. Sterownik znaleziony na aukcji pochodzi z auta o takim samym silniku. Ma trochę inny numer. Domyślam się, że immo nie zagada, ale czy reszta przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...