Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

A inna sprawa że zadziory brzydkie - aż boje się zajrzeć u siebie. Mam nadzieję, że zanim będę wychodził na firmowy parking do domu, to zapomnę o tym i nie zerknę ;)

hahahah - się ubawiłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czsami nie warto zagladac na forum bo zacznie sie zwracac uwage na zeczy ktore dotychczas nas nie nurtowaly ani nie denerwowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nawet ta ilość niedociągnięć jakoś nie jest w stanie zdeprecjonować mi kunkwata:)
Ale może by założyć osobny wątek - coś na zasadzie samych dobrych komentarzy za co go lubimy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłeś z pomysłem więc zakładaj ten nowy temat: "Za co lubię KUNKWATA?". :spoko:

A już my postaramy się o to by go obsmarować. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że skasowali.:( Najpierw stękają żeby zakładać nowe tematy, bo o wszystkim piszemy w jednym, a gdy ktoś założy, to usuwają. Któremu to moderatorowi przeszkadzał taki niewinny temat, he?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ktos sobie chyba jaja robi. Komu przeszkadzal ten temat? Chyba jeden z moderatorow ma jakies kompleksy i musi ciagle pokazywac kto tu rzadzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ja! Chociaż wszystko można by umieszczać w tym temacie w którym piszemy obecnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zacznę o tych +++++ mimo że jeszcze nie mam QQłki (oczekuję) dla mnie dwie wady są nawet zaletami a mianowicie  :
1) Brak nawiewu na tylne siedzenia
2) Plastikowe wykończenie z tyłu drzwi.
 

Ad.1 Mam 2 małych chłopaków  :devil:  :devil:  i obecnie mam tez auto z nawiewem z tyłu z klimatronikiem i co jedziemy gdzieś i puszcze nawiew dołem to żona mi krzyczy nie wiej mi tym zimnym po dzieciach - wyłącz to :angry:  :wub:  !!!
Więc już nie będzie na mnie krzyczała  :innocent:  ihihihihi:)
Ad. 2 Co do wykończenia plastikiem drzwi pochwali to każdy kto wycierał przy okazji spożywania przez dzieci wszystkiego co lepiące i sypkie w aucie - tu ja znowu krzyczę  :mad:     :icecream::dribble:  auto to nie stołówka!!! chcecie jeść to na parking i do restauracji a nie kruszyć ile wlezie i wycierać łapy w drzwi :0recourse: . Więc jest dużo łatwiej wytrzeć mam porównanie/ swift plastikowy i bravo jakieś materiałowe.

Każdy - można zamienić w + huhuhuhu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No praktyczne. Też mam dwoje....Tylko że grzeczne jak anioły ;) Ale cieszę się że tak jest zrobione, bo nie wiem kiedy im odbije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje grzeczne jak mają tableta w dłoni a więc w konsoli centralnej jest gniazdo i USB i Zapalnicy nie przycinające kabli więc z ładowaniem nie będzie tez problemu.  Kolejny wielki +  :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrze przez okno i mysle czy poczuje roznice miedzy 17" zimowymi a 18" letnimi. Mam nadzieje, ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez z takiego zalozenia wychodzilem, ze 18" to optimum dla tego auta.Felg 19" celowo nie wzialem a 17" tak malo efektowanie wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyłącza wam grzanie foteli jak za długo jest włączone? moja Pani lubi tak jeździć i mówi ze po jakimś czasie przestają grzać, możliwe to czy po dłuższej jeździe się przyzwyczaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie do posiadaczy QQ. Jak wcześniej pisałem moje auto zostało dostarczone do salonu tydzień temu, pieniądze wpłacone na konto dilera, a dokumentów tj. faktury, homologacji i karty pojazdu nie ma. Niestety jak wiecie, są niezbędne do rejestracji. Ile czekaliście na przekazanie przez salon wspomnianych dokumentów. Mnie kierownik salonu mówił, że może to być nawet 2 tygodnie od przywozu QQ!!!!! :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chaddy, ale czy Ty brałeś samochód do produkcji czy samochód który stał gdzieś w Polsce? Bo jak stwierdził kierownik salonu jako że mój samochód przypłynął z Wielkiej Brytanii to i dokumenty za nim dłużej idą. Gdyby stał w Polsce to podobno dokumenty też by szybciej przyszły.

U mnie było to 2 dni :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjechał prosto z fabryki, ale salon i obsługa stanęli w 100% na wysokości zadania i uwinęli się koncertowo :).pozdrawiam ekipę Nissana z Dąbrowy Górniczej :)

Edytowane przez chaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjechał prosto z fabryki, ale salon i obsługa stanęli w 100% na wysokości zadania i uwinęli się koncertowo :).pozdrawiam ekipę Nissana z Dąbrowy Górniczej :)

Też mam dobre zdanie o salonie z Dąbrowy Górniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyłącza wam grzanie foteli jak za długo jest włączone? moja Pani lubi tak jeździć i mówi ze po jakimś czasie przestają grzać, możliwe to czy po dłuższej jeździe się przyzwyczaja?

Może się przyzwyczaja? Moja żona tez twierdzi, że jej fotel (pasażera) nie grzeje. Ja siadam i czuję ciepło już po chwili. Może tak jest czujnik "siedzenia osoby" i nasze panie (chociaż moja to wątpię :devil: ) za lekkie i grzanie nie działa.

A ja patrze przez okno i mysle czy poczuje roznice miedzy 17" zimowymi a 18" letnimi. Mam nadzieje, ze nie.

Nic nie poczujesz - dobrze o tym wiesz :)  bo jak każdy pisze - nie czuli różnice jak ktoś się decydował na zimowe mniejsze.

Ja jeżdżę na zimówkach na 19" i zamiennie scenikiem na 205/60R16.

Może się powtarzam - ale ciągle nie mam pojęcia o jakim Wy w ogóle dyskomforcie piszecie. Strachy na lachy i się wzajemnie nakręcacie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chaddy, ale czy Ty brałeś samochód do produkcji czy samochód który stał gdzieś w Polsce? Bo jak stwierdził kierownik salonu jako że mój samochód przypłynął z Wielkiej Brytanii to i dokumenty za nim dłużej idą. Gdyby stał w Polsce to podobno dokumenty też by szybciej przyszły.

 

JM w Chorzowie, dokumenty były klika dni przed autem. Oczekiwanie na auto pod zamówienie (1.6) około 5 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...