Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Edkowi chyba chodziło o 0.1 bar. Tak przynajmniej ustaliliśmy wcześniej.

A skoro mowa o barze, to chyba nie oprę się barmanowi, tzn. chciałem powiedzieć, browarowi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie panowie artykul nt. rdzewienia QQ, co prawda po szwedzku ale od czego google translate. Auto dostalo 2 na 5 w kategorii zabezpieczenia antykorozyjnego. Redaktor zaleca zabrac nowy samochod na kapiel w Dinitrolu.

http://www.vibilagare.se/test/rost/rosttest-nissan-qashqai-2014

Ja tam mam 10 letnia micrę i 7letnią tiidę a rudej nie ma.No wiadomo na tłumikach czy zawieszeniu btwa jak zawsze ale nie na karosy.Almera z japoni ,rdzewiała duuuużo szybciej,ale za to się w ogóle nie psuła

Edkowi chyba chodziło o 0.1 bar. Tak przynajmniej ustaliliśmy wcześniej.

A skoro mowa o barze, to chyba nie oprę się barmanowi, tzn. chciałem powiedzieć, browarowi. :D

Jak Go lubię ,to czasem nie wiem o ci Mu chodzi  :devil:

Ja już trenuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edkowi chyba chodziło o 0.1 bar. Tak przynajmniej ustaliliśmy wcześniej.

 

Tez tak sadze, specjalnie odgrzebalem moj szwedzki podrecznik do prawa jazdy i tam zaleca sie cisnienie podwyzszone o 10-15% niz standardowe celem zmniejszenia oporow toczenia przy nie zmniejszonej przyczepnosci. Nie stosuje skali bar'owej tylko precyzyjniejsza psi i nabijam 37-38 psi na wszystkie kola jednakowo (2.5 - 2.6 bar).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, nie po raz pierwszy zresztą, upiera się przy swoim. Dla niego 1bar to tyle co dla nas 0,1 bar, i tyle.

Też idę do bara po browara, bo juz od 11 minut grają i mogło być 2:0

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu ,po przecinku ,to jest 1/10 Bar"a ,tak na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu jaja sobie robisz! 1Atmosfera to mniej więcej 1BAR !!! Nie pisz takich rzeczy, 0.01 MPa = 0.1BAR =~0.987Atmosfery i tyle można dać więcej,chyba że na autostradę,wtedy o 0.4 BARa można podnieść.

Jeśli jesteś samobójcą ,nie radź tego innym!

Jak dasz o 1 BAR więcej,to nie dość że Hardcore w zakrętach,jeszcze opony zniszczysz od czoła bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez wy lubiecie pisac o d*pie Marynie....przeciez wiadomo bylo od poczatku o co komu chodzilo....

Edytowane przez gregson
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem fotkę mojego śmigacza z felgami 18" N-Tec i srebrnymi dekielkami na śruby więc proszę...

Mój pieszczoch w całej okazałości. :D

post-87564-0-11138600-1426864854_thumb.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem fotkę mojego śmigacza z felgami 18" N-Tec i srebrnymi dekielkami na śruby więc proszę...

Mój pieszczoch w całej okazałości. :D

attachicon.gif2015.03.20-12.23_025.jpg

 

No ladne cacko, pieknie wypucowany, moj to tak sie swiecil tylko jak w salonie stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bieżnik nie można? :devil:

Smiejesz sie, ale na poczatku tak wlasnie myslalem i bylo dla mnie abstrakcja malowanie opony pedzelkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pojawił się pierwszy 1.5 dCi w ankiecie, @kozjano12 :claps:

----------------

...a spamerzy znowu nie na temat... to się źle skończy... :bicz:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bieżnik nie można? :devil:

Można , tym http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=290 ,guma ładnie błyszczy i woda nie zmywa .

Nawet rowerowe opony tym zabezpieczyłem i piruetów nie robiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"naprawiony i wykorzystany w inny sposób" wyślą go do PL jako nówka sztuka :devil: nie bity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz w mordę jeża - jakby mój... ;) teraz wiem czemu cały czas maiałem dziwne przeświadczenie że ma jakiś ładniejszy ryjek niż inne na ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jump: I tak wpadasz po mału w "masochizm" :bicz: a to oleum, a to szum ,a to rdza ,a to zawór rozprężny .... :devil: zamiast z maniolo się napić ,zadajesz się z "czarnymi" charakterami którzy sieją defektyzm :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd na forum nie ma Edka, świat stał się dla mnie brzydszy. :wacko:

W związku z tym do jego powrotu poddaję się masochizmowi. :D

Bo chyba wróci? :o

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimku szanowny. Oby Twój QQ nie był tutaj.

Ooooo TU. :D

młodafoka... taki sam jak mój !!!!!!!!!!!! chyba jednak będę odbierać nie jak BASZA z gestem tylko jak Polak ....z czujnikiem :angry::spell:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...