Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

zgadza się - to widzą głównie ci którzy chcą to widzieć lub mają uraz psychiczny i czepiają się szczegółów (jak ja :D ). Niemniej jednak - zazdroszczę "Tekniarzom" takiej fajnej szybki - zimą rewela. Wiem bo sporo jeździłem fordem z taką szybką ...

Edytowane przez sph3r3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się - to widzą głównie ci którzy chcą to widzieć lub mają uraz psychiczny i czepiają się szczegółów (jak ja :D ). Niemniej jednak - zazdroszczę "Tekniarzom" takiej fajnej szybki - zimą rewela. Wiem bo sporo jeździłem fordem z taką szybką ...

 

Na poczatku mnie to wkurzalo, teraz tego nie widze w ogole. Od lutego nie uzylem tego ani razu, w zasadzie to nawet nigdy tego nie wlaczalem. Nie bylo zimy, nie bylo mrozu i nie bylo potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Waść prawisz ale takich nowości z automatyczną skrzynią nie ma w autach testowych więc pozostaje jakaś tam opinia ... :( Obecnie też mam ten problem ... i pozostaje mi zawierzyć marce producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba ogrzewana....mmmmm....

Na alledrogo i dla czego,jest za 1000zł(może jeszcze)Ma podejście na kamerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj MazdęCX-5.No nie powiem...robi wrażenie.2.0pojemność 160km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj MazdęCX-5.No nie powiem...robi wrażenie.2.0pojemność 160km.

Tylko ta cena. Jak szukałem we wrześniu, to raczej poniżej 100 tys. zł ciężko. Do tego dema w Mazdzie, wg sprzedawców są w topowych wersjach, więc tak tez taniej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

87 koła podstawowa,następna już 98 ....drogo,ale bryka za****ta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj MazdęCX-5.No nie powiem...robi wrażenie.2.0pojemność 160km.

A jak CX-3,optycznie, bo nie mam kiedy podjechać?

Moc mniejsza,ale też i waga,więc chyba będzie jechać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest CX-3 nizsza i mniejsza od Qashqaia.Jest idealnie wręcz wielkości Opla Mocci Silnik 120km moment chyba 204...

Dość ładnie rozmieszczone wszystko w środku...kwestia gustu.bagażnik mały.Choć miejsca w środku nie brakuje,siedziałem i z przodu i z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cx3 wielkie  rozczarowanie, ale zależy do czego porównać .cx5 aż tak mnie nie powaliło ,chyba że jakiś nowszy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko29 mi się wydawało, że w CX-3 jest ciaśniej niż w Qq. Z przodu jak wygodnie ustawisz fotel to jeszcze ok, ale wtedy z tyłu mało miejsca na nogi. Podobnie było w HR-V ale tutaj z kolei wielki bagażnik z duża wnęką pod półką.

Edytowane przez myszorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc 160KM to awd (w 2wd 165KM) o ile pamiętam.


cx3 jest mniejszy i ciaśniejszy od qq2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem,że od Qqłki jest mniejsza CX3 ka.Do Note porównywalna,chociaż wydaje mi się ,że w Note jednak z tyłu było ciut więcej miejsca.

Maniolo,tak,2WD ma165km ijest to wersja z tego roku.Nowa CX-5  nie wiem jaką Ty oglądałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem chyba jednak przed liftem. Za mazdą cx5 stoi ,jak dla mnie , produkcja w Japoni.

"Linia produkcyjna w Japonii zapewnia dbałość o najmniejszy szczegół. Nawet Japończycy uważają go za najlepszy samochód roku. "

ALE jeśli chodzi o dodatkowe ubezpieczenie/gwarancję na 2 lata ,to nissan mniej się "stracha" Zapis mazdy o rozszerzonej gwarancji:

"Podany cennik ubezpieczenia ma zastosowanie wyłącznie w przypadku zakupu ubezpieczenia w ciągu pierwszych 3 miesięcy od odbioru samochodu lub do osiągnięcia całkowitego przebiegu 5 tys. km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i to przeważyło , że zamówiłem jednak CX-3 a nie HRV . Napewno CX 5 jest dostojniejsza i jest autem rodzinnym.W naszym przypadku dla dwu osób to auto "szyte jest na miarę" i nie będę woził powietrza :).Była chęć na 5tkę ale wolałem pełen wypas z AT w CX-3.

Wybaczcie , że się pochwaliłem ale trochę "sprowokowaliście mnie" ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nowy, gratuluję. :)

Ale zarazem szkoda, że opuścisz nasze forum. :(

Pewnie nasze zrzędzenie na QQ odwiodło Ciebie od pozostania w rodzinie. :unsure:

To kiedy QQ na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na korzyść Mazdy przemawiają silniki, które objeżdżają Qq pod każdym względem. Niestety jak dla mnie CX-3 jest za mały a CX-5 za drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też Was i superanckiego forum będzie brakowało :(

Dziękuję ..

Edytowane przez nowy 2011
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to była odpowieđź na drugą część pytania - przepraszam !

Dziękuję Administratorom , że jeszcze nie zbanowali mnie - nas colinsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CX3 bym bardziej do Juke porównywał niż do Note

Ale Porter jeździ note ,więc porównuje ,bo myśli o zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i to przeważyło , że zamówiłem jednak CX-3 a nie HRV . Napewno CX 5 jest dostojniejsza i jest autem rodzinnym.W naszym przypadku dla dwu osób to auto "szyte jest na miarę" i nie będę woził powietrza :).Była chęć na 5tkę ale wolałem pełen wypas z AT w CX-3.

Wybaczcie , że się pochwaliłem ale trochę "sprowokowaliście mnie" ... ;)

Nooo jeden odważny.

Czekam na pozytywy i gratuluję słusznego wyboru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jeden odważny.

Czekam na pozytywy i gratuluję słusznego wyboru :D

Powiedz,gdzie tu odwaga? Chyba pragmatyzm? Co nie zmienia faktu ,że też gratuluję.  :wave: wyboru...czy słusznego? to niestety za kilka lat dopiero się okaże.Oby tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...