Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Marne te halogeny w qq. Optyka tragedia. Nie ma to jak soczewka i to nawet w przeciwmglowych. Do tego wszystkiego moc tylko 35w. Moze po liftingu zrobia led halogenki i poprawia sie parametry i staba sie przydatne. Poki co sprawiaja ladny efekt wizualny z tymi obwodkami chromowanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hid będzie naparzał wszedzie tylko nie na drogę w takim kloszu.  Jedyne rozwiazanie  jako takie :

 
http://allegro.pl/osram-swiatla-przeciwmglowe-f1-ledriving-fog-201-i5049191702.html#



pewien bułgar  powpychał wszędzie  led nawet do kierunków + cofania. CIezko określic czy w halogenkach są zarówki led czy owe osram LED



  Edytowane przez nowakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa 3 wersje  ta tańsza bez DRL kosztuje przyzwoicie w stostunku do chińszyzny LED H8.

http://allegro.pl/osram-swiatla-przeciwmglowe-f1-ledriving-fog-201-i5049191702.html#

Otrzymujemy markowy produkt  z dopracowana optyką +  ładny  przyjemny kolor światła.

 

P.S  Ogólnie "OSRAM" te halogenki.  Nie potrzebne - nie używam tego.

Edytowane przez nowakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co wymieniać w nowym samochodzie żarówki na LEDy skoro producent tego nie przewidział - może lepiej wybrać samochó taki któy ma te LEDy montowane fabrycznie

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No idę pogrzebać w skarpecie może mi starczy na nową E-Class na full ledach  :D

Pogrzeb też w drugiej od pary, a kupisz S-Classe  ;)

Edytowane przez Marcin_1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja robię drugie podejście do dorwania QQ! tym razem chyba się uda:)

 

to czekamy na wieści czy się uda czy nie :) :) :)

 

i info z ostatniej chwili tj. Qashqai 2016

 

W roczniku 2016 dla wersji Acenta pojawi się opcja szklanego dachu  + relingi dachowe :) oraz pakiet look ( felgi 18" + ciemne szyby )

 

Zniknie wersja N-TEC w zamian pojawi się N-Connecta do której w opcji będzie też szklany dach  z relingami oraz pakiet cold climat ( podgrzewane fotele przednie i przednia szyba )

 

takie wiadomości dot. 2016r. :) :) :)

 

Ciekaw jestem czy coś jeszcze się zmieni np. felgi w Acenta i czy N-Connecta będzie się czymś różniła od N-TECa

 

może jakieś nowe kolory ? :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie - użytkuję (bo niestety właścicielem jest bank ;) ) nowego QQ. Dzięki za pomoc!

Edytowane przez glorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie - użytkuję (bo niestety właścicielem jest bank ;) ) nowego QQ. Dzięki za pomoc!

 

Gratuluje koledze "po dieslu". Niechaj sluzy maszyna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mowi @glorius: bedziesz Pan zadowolony. :)

Im dluzej przegladam to co oferuje konkurencja tym bardziej sie utwierdzam ze dobrze wybralem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie - użytkuję (bo niestety właścicielem jest bank ;) ) nowego QQ. Dzięki za pomoc!

U mnie po części jest bank i trzeba w razie draki pilnować ich i siebie! Oj trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim użytkowaniu powiem kilka na pewno dla Was ciekawych ;) spostrzeżeń- z fajnych rzeczy- auto fajnie się prowadzi, jest wygodne , komfortowe, a jeżdzę na 19', silnik jest dynamiczny jak na tą masę, wyciszenie? narzekacie? ja po przesiadce z mojego golfa V jestem oczarowany ;) jest tak cicho!:) auto nagrzewa się szybko , system kamer to fajny bajer mimo że jakość obrazu jest słaba - ale widać to co trzeba moim zdaniem, systemu parkowania nie próbowałem jeszcze. Nie wiem czy tak to działa ale raz sie zagapiłem i zaczął pikać, że się chyba za szybko zbliżam do przeszkody (  i dobrze zrobił! :) ) -czyli auta przede mną. Ciekawe że w QQ szybko znalazłem sobie pozycję za kierwonicą co nie za bardzo mi sie udawało siedząc w CX-5. Nawigacja dość dobra, system ropoznawania znakó działa (co mnie zaskoczyło) bardzo sprawnie, sparowanie telefonu i ipoda też poszło szybko, Na pewno jeszcze nie wiem a zrobić kilka rzeczy ale ogólnie auto jest dość intuicyjne w obsłudze. Minusy??? no jeden to juz lakier- już mam ja pie.....e rysę! albo była już w salonie albo już sie zdązyła zrobić! nie wiem bo w salonie nic nie zauważyłem ale też nie było czasu się przyglądać. Dlatego muszę go szybko pokryć jakimś woskiem czy inną powłoką:) ogólnie jest to dla mnie prawdziwa przyjemność jeździć takim autem. Poki co jestem zadowolony!:)   a swoją drogą Jacko - co masz na myśli że trzeba pilnować ich i siebie?????:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przesiadlem sie z benzynowego Golfa V i wg. mnie w dieslu jest rownie glosno przy predkosciach autostradowych.

 

Na lakier nic nie poradzisz woskowaniem, bedzie dalej sie rysowal. Albo auto okleisz albo dasz do kwarcowania, czy powlekania jakas inna powloka. Jesli chcesz miec ladne auto dalej to poszperaj glebiej w kieszeni, jesli zamierzasz sprzedac za 3 lata po prostu ciesz sie jazda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glorius,w razie draki trzeba myśleć nad tym co robi bank,bo nie sprawdzają polis i wysyłają do klienta bzdurne pisma.Jak się nie będziesz pilnował i myślał nad tym co masz to możesz stracić kupę forsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Minusy??? no jeden to juz lakier- już mam ja pie.....e rysę! albo była już w salonie albo już sie zdązyła zrobić! nie wiem bo w salonie nic nie zauważyłem ale też nie było czasu się przyglądać. Dlatego muszę go szybko pokryć jakimś woskiem czy inną powłoką :) ogólnie jest to dla mnie prawdziwa przyjemność jeździć takim autem. Poki co jestem zadowolony! :)   a swoją drogą Jacko - co masz na myśli że trzeba pilnować ich i siebie????? :)

Ja zaraz po wyjechaniu z salonu i dojechaniu do domu poświecilem te 60 min i odrazu pokryłem fure twardym woskiem. Od czerwca do dziś zrobiłem to jeszcze 2 razy i puki co nie mam rysek na lakierze mimo ze myję go szczotką. Co prawda do mycia lekierów ale jednak. :)

579-k2-szczotka-do-mycia-recznego.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym koledze zarzucal zla wole ale nie wierze,ze nie ma rysek. Z tym lakierem jest to po prostu niemozliwe. 60 minut na woskowanie? Mnie tyle zabiera umycie samochodu, plus wosk, razem okolo 2,5 do 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capitanie,mycie 1h!?

Toż to Ty sam rysujesz ten"lakier"!

Kercher,piana,spłukanie i wycieranie do sucha,raptem to 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...