Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Jestem umówiony na początek kwietnia na jazdę próbną i przedstawienie ostatecznej oferty - przedstawiłem swoje sugestie co do pierwszej oferty i zobaczymy . 

Handlowiec powiedział mi , że termin oczekiwania na nowy samochód to max 2 miesiące - jak to wygląda z Waszego doświadczenia ?

Byłem też zainteresowany Hondą HRV ale składając zamówienie do końca marca przewidywany termin odbioru auta to październik/listopad 2016. Jestem cierpliwy ale nie aż tak bardzo  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Qqłkę czekałem trzy tygodnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczyłem temat QQłki 6-7 tygodni, jeździłem, dzwoniłem, marudziłem, targowałem, i w końcu wyszedł X-Trail jak żonka do salonu pojechała ze mną ;) taka większa QQłka. W środę odbieram :) doczekać się nie idzie i godziny wolno płyną... na szczęście czas przesuwamy i będzie ciut szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam za bardzo na bardzo szybkim czasie odbioru nie zależy bo mój obecny QQ sprawuje się idealnie - ten zakup to raczej fanaberia niż konieczność - no ale to co proponuje Honda z HRV to przegięcie .

Myślę , że jak się dogadam początkiem kwietnia to na wakacje w lipcu pojadę nowym autem  :)

Crith co do X-Triala to ja też bardzo chciałem ale żona po prawie 5 latach jazdy QQ powiedziała , że dla niej QQ i tyle w temacie , a że to auto głównie dla niej to niech ma kobieta . Ja robię rocznie 90 tyś km służbową Skodą Octavia tak że dla mnie tyle jazdy wystarczy - chociaż na pewno bardzo chętnie od czasu do czasu przejadę się nowym QQ  :D

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za opinie , odpowiedzi na moje pytania i Wasze sugestie - jak coś więcej będę już wiedział po jeździe próbnej to na pewno dam znać - i mam nadzieję , że z nowym QQ będę dalej zadowolonym użytkownikiem zarówno auta jak i forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony i dumny ;)

 

Auto służbowe... moje nieosiągalne marzenie ;) w małej rodzinnej firmie takich nie znają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 18.02. Termin odbioru mam ustalony na 20.05

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o tekne chodzi to w moim przypadku zadałem sobie pytanie czy chce mieć full ledy. I wyszło że tak. Dlatego porównaj sobie szczegółowo wyposażenie i sprawdź czy Ci na "tym" czymś więcej zależy i jak bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tekane poza full led dochodzi jeszcze pakiet Safety Shield. chociaz skoro mowa o ledach to mozesz podpowiedziec czy jest duza roznica miedzy nimi a xenonami czy okazuje sie ze tylko ladniej wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój samochód odbieram dopiero za parę dni... ale szwagier ma Qqłke tekne od 2 tygodni i full ledy są zauważalnie mocniejsze. Na necie też masz porównania. Mi na nich zależało, bo mieszkamy na wsi, lasy dookoła i chce widzieć co tam w trawie siedzi na poboczu zanim mi to pod koła podleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój samochód odbieram dopiero za parę dni... ale szwagier ma Qqłke tekne od 2 tygodni i full ledy są zauważalnie mocniejsze. Na necie też masz porównania. Mi na nich zależało, bo mieszkamy na wsi, lasy dookoła i chce widzieć co tam w trawie siedzi na poboczu zanim mi to pod koła podleci.

 

 Ja też zastanawiam się nad QQ i jeżeli się zdecyduję na niego to właśnie będzie to Tekna ze względu na reflektory FULL LED oraz tapicerkę siedzeń ze skórzanymi boczkami - bardzo mi się taki rozwiązanie podoba i Tekna je oferuje. Poza tym obecny QQ to Acenta a trzeba się rozwijać i iść do przodu dlatego jak już będzie miał być nowy QQ to właśnie TEKNA  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja też zastanawiam się nad QQ i jeżeli się zdecyduję na niego to właśnie będzie to Tekna ze względu na reflektory FULL LED oraz tapicerkę siedzeń ze skórzanymi boczkami - bardzo mi się taki rozwiązanie podoba i Tekna je oferuje. Poza tym obecny QQ to Acenta a trzeba się rozwijać i iść do przodu dlatego jak już będzie miał być nowy QQ to właśnie TEKNA  :)

 

Jesli mozna cos doradzic to pelne skorzane fotele, materialy tapicerki nissana sa marnej jakosci, dotyczy to rowniez wykladziny w bagazniku, gdyby nie plastikowa mata wszystko po roku mialbym w strzepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie się nie zgadzam ,ze materiałowa tapicerka jest słaba. Mam jeszcze dwa  , a miałem trzy nissany i wszystkie "wiekowe" od początku  u mnie (almera miała 10 lat 170kkm ,micra 11 lat 110kkm a tiida ósmy rok 108kkm) w żadnym nie ma śladu przetarć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna cos doradzic to pelne skorzane fotele, materialy tapicerki nissana sa marnej jakosci, dotyczy to rowniez wykladziny w bagazniku, gdyby nie plastikowa mata wszystko po roku mialbym w strzepach.

 

 

absolutnie się nie zgadzam ,ze materiałowa tapicerka jest słaba. Mam jeszcze dwa  , a miałem trzy nissany i wszystkie "wiekowe" od początku  u mnie (almera miała 10 lat 170kkm ,micra 11 lat 110kkm a tiida ósmy rok 108kkm) w żadnym nie ma śladu przetarć!

 

 

Jak pełna skóra to tylko wentylowane fotele , bo wsiadać do nagrzanego samochodu to trochę parzy w dupsko  :)  - przynajmniej ja mam takie odczucie. Chociaż na pewno wyglądają super.

Ja tak jak manix powiem , że dla mnie tapicerka w obecnym QQ po prawie pięciu latach jest rewelacyjna - żadnych przetarć, zero zmarszczeń - wygląda jak w dniu wyjazdu z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem testowym QQ o przebiegu ledwie 12k km, szmaciana tapicerka przedstawiala raczej kiepski stan. Ktos juz gdzies tu na forum narzekal na ten problem. Nigdy sobie jeszcze dupska nie sparzylem wsiadajac do nagrzanego samochodu, jakis tekstylny mit, chyba ze ktos lubie jezdzic bez majtek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ustawiałeś ostatnio aby szukał określonego gatunku muzyki albo wykonawcy ?

Jeśli nie, to wyjmij pendrive (na wyłączonym radiu), włącz potem radio, wyłącz ponownie i włóż pena. Powinno to zresetować wszystkie ustawienia.

Jeśli to nie pomoże to skopiowałbym muzykę na dysk i sformatował pena i nagrał jeszcze raz. Może masz jakieś uszkodzone pliki lub pliki w formacie innym niż typowe mp3 i ich nie czyta.

Ok, dzięki za radę. Tak też zrobię. Tak, miałem inne pliki niż mp3 i zauważyłem, że ich nie czyta, pojawiały się tylko utwory w formacie mp3 :-). Łudziłem się ze jakiś flac przeczyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz jezdzi wersja 2016? Zastanawiam sie czy ten rocznik jest wolny od chyba czestych problemow z elektronika, ktore tutaj sa opisywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę zużycie robotów na linii montażowej QQ oraz popadnięcie w rutynę Pakistańczyków składających ten bolid, śmiem twierdzić, że problemy mogą być teraz jeszcze większe. :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz jezdzi wersja 2016? Zastanawiam sie czy ten rocznik jest wolny od chyba czestych problemow z elektronika, ktore tutaj sa opisywane.

Mam odbiór ustalony na maj. Jak odbiorę, to dam znać czy coś poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego poprawili Wizualnie  :P

 

kierownica super :)

 

niewielkim kosztem poprzez zmianę zderzaków auto wygląda jeszcze lepiej

 

szkoda ,że to tylko koncept bo znając Nissana nie wejdzie do sprzedaży bo "byłby za drogi"

 

a tak na marginesie z informacji nieoficjalnych to każdy klient który zamówi samochód Nissana z nawigacją licząc od dnia 01.04.2016r. otrzyma przez okres 3 lat od dnia zakupu samochodu darmową aktualizację map - pewnie niedługo Nissan będzie się tym chwalił - tyle tylko ,że zapomina o nas czyli o swoich Klientach którzy np. kupili samochód miesiąc temu lub rok temu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...