Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie działa na bezynie 2.4 WD21


soviet100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Nie pali na benzynie na gazie chodzi ideal . Gaz I gen na śrubie .

Pompa paliwa sprawdzona paliwo dochodzi , Sterownik steruje wtryskami jest masa , stały plus też jest na wtryskach a mimo to nawet nie jęknie .

Jest w tym dziwnym japońskim wynalazku monowtrysku z podwojnym wtryskiem jakiś zaworek czy coś podobnego ?

Dziękuje za wszelkie wskazówki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale czy pompka podaje odpowiednią ilość paliwa?? moja pompka też podawała a odpalić nie mogłem.

Wg manometru jest 3bar . Poza tym nawet jak by nie domagała to przelew jej zaślepiłem na chwilę to całe ciśnienie szło na te śmieszne wtryski .

Dla potomnych wtryski są zasyfione . Dałem do czyszczenia do boscha zobaczymy co z tego wyjdzie . Dzwoniłem do nissana to 2.700 chcą za jeden .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh 2.700 x4 albo x6 no to kosztowna wymiana 

jaki ty masz silnik?? weź uzupełnij profil jak możesz 

i jak będziesz miał chwile to się tutaj przywitaj ze wszystkimi http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/1060-chcesz-si%C4%99-przywita%C4%87-jeste%C5%9B-nowy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest monowtrysk taki jak w golfie III tylko że są dwa wtryski . Z24I silnik . Generalnie wtryski nie do uratowania zamówiłem całą górę używaną za 250zł . Bedę mieć chwilę przełożę i zobaczymy co dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...