Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klejenie śrub z plastykiem


ToleDo

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie.

Czaruś zaniemógł ... padła pompka spryskiwacza. Przy próbie dotarcia niestety ale okazało się że ruda poczyniła nie małe spustoszenia. Dwie śruby mocujące zbiornik który jest wewnątrz nadkola okazały się na tyle zżarte że urwało je ze zbiornika. Zbiornik jest w dobrym stanie pozostaje mi wklejenie nowych śrub do zbiorniczka.

Tu pada pytanie... Macie jakiś sprawdzony klej ?

Myślę o jakimś dwuskładnikowym epoksydzie aby dobrze się trzymało metal z plastykowym zbiornikiem.

Distal ? Bison? UHU 3000?

Poproszę o podpowiedzi konkretne jaki jest dobry i bez szaleństw cenowych.
Znalazłem już taki "... super hiper ..." ale za 75ml krzyczą sobie stówasia.

Potrzebuje naprawdę w minimalnym opakowaniu , typu 2x15 ml spokojnie mi wystarczy do wklejenia dwóch śrubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda u Ciebie ów zbiornik, ale czy nie ma możliwości złapania go trytkami? (opaski zaciskowe) U mnie dwa mocowania były popękane a na trytkach trzyma się już kilka lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fragment wewnętrzny, w nadkolu. Trudno tam użyć trytek. Patrzyłem nawet na jakieś używki zbiorników ale sam plastik wewnętrzny + pompka to jakieś 150 PLN :( Chce to ogarnąć po taniości. Jak nie wyjdzie z wklejaniem śrub albo może dodatkowo , jeśli klejenie nie będzie zbyt pewne to, dołączę jakoś  trytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ plastiku trudno jest pokleić,spróbuj zasięgnąć porady w warsztacie gdzie spawają zderzaki,zbiorniki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wymontuj go i zawieź do gościa który spawa plastik, zaleje śruby jak trza i pewnie nie policzy dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...