Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrusznik 2.7TD


fikolek2

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem dzisiaj rozrusznik bo od początku jak go mam jakoś tak mułowato kręci,przez co dołożyłem kiedyś drugi akumulator co znacznie poprawiło parametry rozruchu. Zastanawiam sie nad zakupem nowego bo w starym nic podejrzanego nie znalazłem, przegląd aukcji troszke mnie zaskoczył bo okazuje sie że są dwa rodzaje do silników 2.7 td, różnica tkwi w kształcie głowiczki co wydaje mi sie nie mieć wielkiego znaczenia oraz w mocach 1,9KW i 2,5KW i moje pytanie jest takie czy ktoś już zgłębiał to zagadnienie? Jeśli już taki lub podobny temat istnieje prosze o przeniesienie bo szukanka mi nic nie pokazuje coś sie zrooombałoo i każde wyszukiwanie pokazuje brak wyników.

Zapomnisłem dodać że obecnie mam z głowiczką wystającą opisywany jako 1.9KW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wyszukiwarką?

Infolinia: Bort (root administrator) powinien coś zaradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i sprawa sie wyjaśniła , nowy rozrusznik zakupiony na ryzyko bo panowie z serwisu rozruszników sprawdzali w katalogach i z danych wymiarowych trudno było coś wywnioskować,może pasować a może nie.No i pasuje  :thumbsup:  jeszcze kilka zdjęć dla wizualnego porównania

post-44814-0-27398000-1419885104_thumb.jpg

post-44814-0-26167900-1419885130_thumb.jpg

post-44814-0-19120400-1419885152_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...