Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano 2 3.0 zapala się rezerwa i check engine traci moc ! Pomocy


cycepnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no no jutro podzwonie ile regeneracja w świebodzinie dawałem tam ile używka u mnie z gw rozruchową itd

tak jak kolega wcześniej mówił 90% pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej wróżenie z fusów to musi ktos majgany na to zerknąć co będzie miał czym posprawdzać i będzie wiedział co robi

bo naciągacze to szybko zwietrzą kasę :dribble:

zgadzam się z tobą być może ktoś tu odpowie i będzie chciał się za to wziąć w miare dobrej odległośći jestem w stanie zaprowadzić gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnią rzecz zobaczymy w tym tygodniu jak nie będzie rezultatów pompa do regeneracji


Panowie w środę  wyciągam pompę i wysyłam do świebodzina do bosch serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnią rzecz zobaczymy w tym tygodniu jak nie będzie rezultatów pompa do regeneracji

Panowie w środę  wyciągam pompę i wysyłam do świebodzina do bosch serwis

Do Świebodzina czy do Wilkowa?Bo o Wilkowie slyszałem różne opinie...jacyś magicy od pomp i wtrysków są w Słubicach(kilku kumpli u nich robiło i sobie chwalili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie boli tak jak niesprawne auto... Jednorazowy wydatek, nawet większy nie jest aż tak bolesny, nawet jeśli sprawi że przez jakiś czas trzeba będzie jeść chleb ze smalcem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Świebodzinie mi robili od audi 1.9 tdi 110 KM i chodzi do dzisiaj także nie narzekam

mówił że pompa trafia na stół i podłączy wtedy ma zadzwonić z informacją co i jak i ile

pompa jutro będzie wyciągana

 

 

wszystko co można było sprawdzić sprawdzone tylko została pompa ale zacytuje Pana który miał tą samą przyczynę

"Witam,
miałem identyczny problem - najpierw na rezerwie auto traciło moc, potem jak było mniej niż 1/2 zbiornika,a pod koniec parę sekund po odpaleniu i prze-gazowaniu i zapalała się kontrolka check engin. Niestety skończyło się to regeneracją pompy wtryskowej.
Pozdrawiam"

 

 

okaże się w najbliższym czasie


Pompa zawieziona do Międzyrzecza Bosch serwis pomp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tylko wezmą na sprawdzenie i oddzwonią to dam znaka

ale jeszcze w serwisie zamówiłem uszczelkę do kanału wodnego przy pokrywie rozrządu koszt 30 lub 40 zł

i gdy będzie odpowiedź czy to to


Panowie  jedna wina pompy rozwalona cała

3500 regeneracja

kupiłem dzisiaj drugą za 1200 i dałem do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mają pięć dni roboczych

kupiłem uszczelkę do kanału wodnego w pokrywie od łańcuszka rozrządu w serwisie 26 zł zapłaciłem


panowie poszła mi sekcja tłocząca cała najprawdopodobniej od ciulowego paliwa.

jednak zdecydowałem na zregenerowanie swojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pompe co kupiłem oddałem gosciowi który ma wiele części od terrano 10 lat handluje częściami polecam normalny gościu

A cennik wystawie jak dostane pompe i cennik ale cos za wszystko 3500 za sprawdzenie 180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota zasada, tankować na renomowanych stacjach ?:D A tak z czystej ciekawosci, ile kosztuje regeneracja pompy w 2.7tdi?

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem terrano ! czekam do rezerwy i zobaczy sie  wtedy koszty itd opisze

i ????  :book: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś określił mój kolega "takie dziwne uczucie gdy się brzydka wskazówka do pomarańczowego judasza zbliża" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przepraszam byłem za granicą. Od naprawy przejechane jakieś z 500 km nawet na rezerwie i wszystko gra, całkiem inaczej auto chodzi.

koszty sama pompa regeneracja praktycznie w środku nowa 3500  zł dodatkowo u mechanika 2130 zł cała obsługa dodatkowo wyciągnięcie włożenie świece żarowe przód tył łączniki stabilizatorów gumy łożysko na napinaczu paska sprawdzenie baku wyciągnięcie i włożenie smoka w baku zbieżność komputer i takie tam duperele. razem 5630 zł + 12000 (auto)=17630 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5600zł ? :|  Jezusiczku ! 

 

 

PS: chyba zaczynam się cieszyć że wybrałem 2,4  i  2,7 zamiast 3,0 ... przez 2 lata wsadziłem łącznie do obu ok 800zł ( regeneracja wtryskiwacza, alternatora , świece i kable wys napięcia ) , a jakbym zrezygnował z wymiany wtryskiwaczy LPG , bo nie były najgorsze lecz już stukały , to dałoby się urwać z tego jeszcze 260zł  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety zabolało ale niestety chciało się to ma. przynajmniej mam nadzieję że już będzie spokój zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ból 

ból to jak mój znajomy kupił mondeo za 7000 i w ciągu tygodnia po zakupie drugie tyle już włożył.

to dopiero ból :devil:

 

to się nazywa OKAZJA 

Edytowane przez babcuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...