Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p11_144_1.8_rozrusznik


lukee84

Rekomendowane odpowiedzi

hej, temat rozrusznika. przy obecnych mrozach z samego rana jest problem z rozruchem, a mianowicie wsiadam przekręcam kluczyk i nic. kontrolki nie przygasają słychać tylko jak buczy rozrusznik. nie wiem czy to ma jakiś związek ale ten patent działa - otwieram maskę ruszę kołem pasowym i wtedy normalnie odpali. wygląda to tak jakby nie miał siły rozrusznik bujnąć silnika. Miał ktoś z was taki problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zębów na wieńcu koła zamachowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zębów na wieńcu koła zamachowego.

ale, on buczy(tak jakby zwarcie było) nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko jak wygląda to ruszenie kołem pasowym. Na przekręconym kluczyku w poz.start, ruszenie kołem może pomóc rozrusznikowi, ale w innym przypadku raczej nie. Tak czy siak musisz grzebnąć w rozruszniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko jak wygląda to ruszenie kołem pasowym. Na przekręconym kluczyku w poz.start, ruszenie kołem może pomóc rozrusznikowi, ale w innym przypadku raczej nie. Tak czy siak musisz grzebnąć w rozruszniku.

trochę się nie zrozumieliśmy. rozrusznik buczy nie kręci. wyłączam zapłon idę pod maskę i ruszę paskiem przy kole. potem wracam do auta i rozrusznik kręci i auto odpala od strzała. wygląda to tak jak pisałem wcześniej nie ma siły bujnąć. jest tak zawsze rano przy mrozach. potem w ciągu dnia jak się przemieszczam kręci normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam słaby akumulator , podmień na inny sprawny  .

ale kontrolki nie przygasają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...