Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poduszka powietrzna


kamilekk121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nissan primera p11 1.6 benzyna 2001r. od dłuższego czasu mam pewien problem. Na polu zegara zaczęła migać ikona poduszki powietrznej i pasów bezpieczeństwa. W sumie stało się to bez żadnej przyczyny po prostu pewnego razu wsiadłem odpaliłem i zaczęło migać, niezależnie od tego czy pasy są zapięte czy odpięte. U mechanika dowiedziałem się, że prawdopodobnie chodzi o poduszkę a nie o pasy jednak diagnoza komputerowa chwilowo nie jest na moją kieszeń. Co powinienem zrobić z tym fantem może, to jest tylko kwestia pewnych czujników, przypadkowo mogło coś się odłączyć nie mam zielonego pojęcia więc proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczyło szybko fotel przestawić i już się kontrolka paliła , ja na opaskę elektryczną złapałem i jakiś czas mam spokój. 

Poszukaj w dziale triki i sztuczki .

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/67296-tricki-i-sztuczki-primera-i-mo%C5%BCe-nie-tylko/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nissan primera p11 1.6 benzyna 2001r. od dłuższego czasu mam pewien problem. Na polu zegara zaczęła migać ikona poduszki powietrznej i pasów bezpieczeństwa. W sumie stało się to bez żadnej przyczyny po prostu pewnego razu wsiadłem odpaliłem i zaczęło migać, niezależnie od tego czy pasy są zapięte czy odpięte. U mechanika dowiedziałem się, że prawdopodobnie chodzi o poduszkę a nie o pasy jednak diagnoza komputerowa chwilowo nie jest na moją kieszeń. Co powinienem zrobić z tym fantem może, to jest tylko kwestia pewnych czujników, przypadkowo mogło coś się odłączyć nie mam zielonego pojęcia więc proszę o pomoc i z góry dziękuję.

 

Wejdź w ogólny dział Primery, następnie na górze po prawo masz wyszukiwarkę - wpisz słowo ->AirBag<-.

Wyjdą Ci 23 pozycje gdzie pisano o AirBag lub jej kontrolce, potem wystarczy poczytać a na pewno coś trafisz dla siebie.

Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...