Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reduktor


kajtus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne dziwne pytanie z mojej strony :)

wieloklin wychodzący ze skrzyni do reduktora jest taki sam w patrolu co w terrano? albo inaczej czy reduktor z patrola pasuje do skrzyni terrano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśili chodzi o Patrola masz do wyboru kilka skrzyń

1. K160 3,3 i 3,3td

2. K260, Y60 2,8TD

3. Y61 2,8 TDI

4. Y61 3,0 TDI i Patrol z silnikiem 4,2 Y60 i Y61 (to ta sama skrzynia)

Jeżeli to nie tajemnica, to jaki jest cel takiego połączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

 

Jeżeli to nie tajemnica, to jaki jest cel takiego połączenia?

Coś mi mówi że kolega Markiej ma w planach zapodać do tarantuli reduktor z GR + mosty z GR Y60 :) :) :):punk:

Wieloklin może jest identyczny , lecz wydaje mi się że rozstaw śrubek mocujących reduktor do skrzyni  w obu modelach nissana jest inny :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest do kupienia przejściówka do skrzyni z bmw pod reduktor z patrola i zastanawiam się czy by nie podeszla do reduktora z terrano. Matis do mostów jeszcze daleko, na razie muszę znaleźć czas żeby to uruchomić (albo wyzłomować :thumbsdown:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie macie

Zdaje się że Zakula produkuje lub ma dostęp do tych flansz-przejściówek

ostatnio buduje wszystko na bazie 1,8 Biemdablju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

muszę znaleźć czas żeby to uruchomić (albo wyzłomować :thumbsdown:)

Tak uruchamiaj!! Jestem za :) ...... Jeżeli jednak zezłomujesz fure to z mojej  strony spodziewaj się zlikwidowania mojego konta z tego klubu ,skasowania mojego nicka i danych bezpowrotnie :) .... Żartowałem z kasowaniem hahaha , jak mnie nie wywalą to zostane :rofl::rolleyes::shiftyninja::) ....... WD21 jeżeli nie jest przegniły ,to dobra z niego baza na różnego rodzaju zmoty .... Jeszcze jedno myślałeś może o zainstalowaniu mostów d30 jeep cherokee xj tańsze i łatwiejsze w nabyciu ,( z przodu gruszka już po lewej ) niż mosty z gr y60 lub przedni k260 ???

reduktor terrano

reduktor-korobki-ford-maverick-terrano-i

reduktor patrol GR y60 2.8

378660595_1_261x203_skrzynia-redukcyjna-

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, myślałem i jak na razie się na tym skończyło :P dzwoniłem do Zakuli i po rozmowie z nim, chyba się zdecyduje na wrzucenie silnika z bmki razem ze skrzynia i spięcie z tego z reduktorem z terrano.

Nie ma ktoś skrzyni z terrano na części? konkretnie chodzi mi o wałek co łączy się z reduktorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość matis_uaz

Mała sugestia kolego :) , napęd z BMW (silnik+skrzynia) podłącz do reduktora z GR Y60  .Moim zdaniem przedni ukł. zawieszenia i kierowniczy odbije ci się czkawką po tym jak zaczniesz "latać" tym wozem po bezdrożach , poza tym  reduktor z parcha da ci szerszy zakres doboru mostów w których przednie mają gruszke po prawej.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...