Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bezpiecznik od nadmuchu przepala sie


trybi102

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z wentylatorem kiedy go włączam pali bezpiecznik wiem ze gdzieś jest zwarcie ale nie znam się na elektryce.

 

Dzieje się to kiedy najpierw popada a później przymrozi mieszkam na Islandii i taka pogoda jest co drugi dzień więc to duży problem 

na początku przymarzał ale po rozgrzaniu silnika zaczynał działać a teraz pali bezpiecznik posiadam terrano II z 96 r. 2,4 benzyna proszę o rade 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Miałem to samo parę dni temu :thumbsdown:

Rozebranie silnika dmuchawy który powinien być pod schowkiem pasażera , ogrzanie i wysuszenie pomogło.

Odrobina wody pomiędzy łopatkami i obudową zamarza i blokuje silniczek i wywala bezpiecznik po nie może ruszyć - robi przeciążenie.

 

edzia:

operacja trwała jakieś 20 minut łącznie z bro :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podszybiu pod plastikową zabudową jestklapka ,pewnie przez nią woda wlewa sie do wiatraka i dalej na dywaniki. Trzeba to uszczelnić jakąś masą silikonopodobną :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się skąd ta woda zabezpieczyłem podszybie ten plastik ale nic nie dało widzę że muszę rozkręcić to jeszcze raz mam nadzieje ze to pomoże dzięki za info i pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał odpływowy z podszybia będzie zatkany. Liście i takie tam badziewia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...